Hlavní navigace

D-Link uvádí na trh telefonní VoIP adaptér DVG-5121SP

[Tisková zpráva] Praha 6. února 2007 - Společnost D-Link oznámila dostupnost telefonního Voice over IP (VoIP) adaptéru DVG-5121SP určeného pro domácí uživatele a malé kanceláře. Mezi jeho přednosti patří například 2 telefonní FXS porty RJ-11 pro dva telefonní přístroje. Tímto způsobem mohou přes internet mluvit dva lidé současně na 2 různých SIP účtech.

Sdílet

Zařízení disponuje PSTN portem (portem pro připojení do veřejné telefonní sítě), který zajistí, aby v případě výpadku elektřiny nebo jsou li internetové linky nedostupné, byl provoz automaticky přesměrován z internetových telefonních hovorů na běžné telefonní linky. Rovnež obsahuje LAN port RJ-45, ke kterému mohou být připojeny 2 osobní počítače, takže domácí uživatelé mohou mluvit přes internet a současně surfovat. Tento LAN port rovněž přináší větší pohodlí v případě nastavení zařízení. Další předností DVG-5121SP je vestavěný router s integrovaným QoS (systém priorizace dat), VLAN, řízení přístupu a kontrola pro rodiče.

Kromě již zmíněných předností nabízí DVG-5121SP také úhledný a kompaktní design a podporu pro poskytovatele služeb internetu (ISP), díky které mohou vzdáleně konfigurovat koncové zařízení pro služby zákazníkům.

DVG-5121SP může být vhodným zařízením pro telekomunikační operátory a poskytovatele připojení k internetu, kteří ho mohou využít pro poskytování telefonní služeb na bázi VoIP svým koncovým zákazníkům, aniž by museli měnit stávající používané telefonní přístroje.

Pokud jde o funkce, má DVG-5121SP mnoho vlastností, kterými D-Link doplňuje portfolio stávajících VoIP produktů určených pro stejný segment zákazníků, jako jsou například DVG 2001S, uvedený na trh minulý rok, nebo DVG-1402S a DVG-G1402S, které jsou již v prodeji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).