Hlavní navigace

D-LINK UVÁDÍ PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

[Tisková zpráva] člen úspěšné rodiny MediaLounge™ přináší přehrávání videa s vysokým rozlišením a podporu Windows® Connect Now

Sdílet

Londýn, 10. února 2006 – Společnost D-Link dnes oznámila svůj nejnovější přírůstek do úspěšné rodiny digitálních domácích řešení, kterým je bezdrátový HD přehrávač médií D-Link MediaLounge™ DSM-520, nabízející nejvyšší kvalitu pro přehrávání zvuku a videa s vysokým rozlišením (High-Definition).

Kromě přenosu hudby, fotografií a videa ve vysokém rozlišení do vašeho domácího zábavního systému nabízí DSM-520 také port USB 2.0, umístěný na předním panelu, umožňující okamžitý přístup k hudbě, fotografiím a videu, uloženým na výměnných USB flash pamětech nebo pevných discích. Připojuje se k vaší domácí síti buď pomocí bezdrátové technologie 802.11g anebo přes ethernetový kabel a svojí elegantní černou hliníkovou skříňkou se šířkou 17 palců (43,2 cm) s kouřovým zrcadlovým předním panelem dobře zapadne do sestavy jiných zařízení pro domácí zábavu.

„D-Link se vždy snažil nabídnout svým zákazníkům nejnovější technologické vymoženosti,“ vysvětluje Osbert Ong, produktový manažer D-Link Europe. „Televize s vysokým rozlišením (HDTV) se těší rostoucímu zájmu uživatelů, a proto jsme tuto technologii integrovali do našich multimediálních produktů, abychom našim zákazníkům zajistili ty nejlepší zážitky z digitální domácí zábavy,“ uzavírá Ong.

Bezdrátový HD přehrávač médií DSM-520 podporuje předchozí i nové formáty médií včetně videa s vysokým rozlišením ve formátu Windows Media® Video 9 nebo MPEG-4 a umožňuje tak uživatelům, aby si na svých televizorech s podporou high-definition vychutnali video s rozlišením až 1080i a s nejlepší kvalitou obrazu.

Pro kompatibilní televizní systémy je DSM-520 vybaven konektorem High-Definition Multimedia Interface (HDMI). HDMI nabízí čistě digitální přenos zvuku i videa. Další konektory, například pro komponentní, S-video a kompozitní výstup, zajišťují připojení prakticky ke všem typům televizorů. DSM-520 podporuje také koaxiální a optický digitální výstup zvuku pro přenos digitálního prostorového zvuku ve vysoké kvalitě.

Díky vestavěnému průvodci nastavením je instalace velmi jednoduchá. Konfigurace bezdrátové komunikace je dokonce ještě snadnější než u aplikace Windows® Connect Now. Stačí jednoduše spustit průvodce nastavením bezdrátové sítě ve Windows XP SP2 a pak přenést nastavení bezdrátového spojení do DSM-520 pomocí USB flash paměti.

DSM 520 bude uveden na trh během dubna 2006 a doporučená cena bude 8 400 Kč bez DPH.