Hlavní navigace

D-Link uvádí stolní přepínač s 8 porty pro napájení přes Ethernet

[Tisková zpráva] Propojte několik PoE zařízení pomocí přepínače DES-1008P a netrapte se s napájením, které Vaše zařízení potřebují.

Sdílet

Praha, 26. září 2007 – Rychlý, flexibilní a snadno instalovatelný – to jsou pouze tři z vlastností nového přepínače DES-1008P s podporou napájení přes Ethernet (PoE), uvedeného na trh společností D-Link, dodavatele end-to-end síťových řešení pro podniky i domácnosti. PoE přepínač DES-1008P, vyvinutý pro uživatele v domácnostech a malých kancelářích, umožňuje snadné připojení a zároveň napájení PoE zařízení, jako jsou například bezdrátové přístupové body (AP), IP kamery a IP telefony.

Jako přepínač je možné využít DES-1008P pro připojení počítačů, tiskáren, přístupových bodů, IP telefonů, síťových úložišť dat (NAS) a libovolných dalších ethernetových zařízení v rámci sítě. Tento kompaktní PoE přepínač, navržený s ohledem na požadavky uživatelů v domácnostech a malých kancelářích, pracuje tiše a ideálně se hodí pro použití v prakticky každém pokoji nebo kanceláři. Lze jej dokonce pomocí dodávané montážní sady připevnit na stěnu, takže nezabírá cenné místo na pracovním stole.

Čtyři z osmi portů na DES-1008P podporují standard IEEE 802.3af pro PoE. Každý z těchto portů může dodávat až 15,4 W, což umožňuje uživatelům připojit PoE zařízení kompatibilní se standardem IEEE 802.3af o celkovém příkonu až 56 W bez potřeby používat doplňkové napájecí zdroje. Tento přepínač je určen pro vytváření jednoduchých sítí, nevyžaduje žádnou konfiguraci a jeho instalace je snadná a rychlá. Podpora funkce auto-MDI/MDI-X na všech portech odstraňuje nutnost používat pro připojení k jinému přepínači nebo rozbočovači křížený kabel. Funkce Auto-negotiation na každém portu zjišťuje rychlost přenosu připojeného síťového zařízení (10 nebo 100 Mb/s) a inteligentně nastavuje parametry pro zajištění kompatibility a optimálního výkonu.

„DES-1008P doplňuje rozsáhlou řadu škálovatelných PoE přepínačů D-Link, která uspokojuje potřeby uživatelů VoIP a WLAN – bez nutnosti instalovat napájecí adaptéry, kabely a elektrické zásuvky,“ řekl Jiří Kraval, Country Sales manager společnosti D-Link ČR. „Snadná instalace a cenová dostupnost dělají z DES-1008P ideální základní řešení pro domácnosti a malé podniky, které chtějí získat ze svojí sítě maximum.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).