Hlavní navigace

Produkty D-Link xStack SAN obdržely status VMware Ready

[Tisková zpráva] Získání uznávané průmyslové certifikace zaručuje kompatibilitu při nasazení ve firemních aplikacích

Sdílet

Praha 18. března 2010 – D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznámil, že dva z jeho produktů z řady xStack SAN získaly status VMware Ready poté, co prošly důkladným hodnocením a testováním prováděným společností VMware, a jsou nyní zařazeny do seznamu hardwaru kompatibilního s řešeními od VMware.

Splnění rozsáhlých testovacích procedur VMware pomáhá zaručit, že tato xStack SAN úložiště dat dokážou zajistit nejlepší využití technologie VMware a jsou připravena pro nasazení u zákazníků.

„Těší nás, že D-Link xStack SAN úložiště dat uspěla při udělování loga VMware Ready, které informuje zákazníky, že tato zařízení prošla předepsanými testovacími procedurami VMware, splnila kritéria interoperability a jsou připravena k provozu v pracovním prostředí,” říká Bernie Mills, ředitel pro alianční programy ve společnosti VMware.

„Konsolidace serverů přináší trojí užitek skrze flexibilitu, škálování a redundanci. Naše xStack Storage SAN disková pole s certifikací VMware Ready jsou rychlá, spolehlivá a cenově výhodná řešení, s jejich pomocí si zákazníci mohou vytvořit pevný základ, připravený k budoucímu rozšiřování podle jejich potřeb,” uvádí Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Tato certifikace od VMware zvyšuje naši důvěryhodnost jako velkého výrobce iSCSI SAN diskových polí pro firemní trh.″

xStack iSCSI SAN disková pole D-Link DSN-3200–10 a DSN-5210–10 reprezentují novou generaci technologie pro ukládání dat, určenou pro firmy všech velikostí. „Řešení xStack SAN od D-Linku jako alternativa k drahé technologii Fibre Channel a pomalejším softwarovým iSCSI řešením nabízí cenově výhodné funkce všem IT manažerům, kteří hledají robustní a rozšiřitelné řešení pro ukládání dat,” dodává Wen.

VMware Ready je programem společnosti VMware pro vzájemnou podporu vybraných partnerských produktů který spadá pod širší program VMware Technology Alliance Partner (TAP). Do tohoto programu je zapojeno přes 1300 členů z celého světa, kteří představují technologickou špičku ve svém oboru. Program VMware TAP jim poskytuje rozsáhlou sadu technických a marketingových služeb, podporu, nástroje a odborné znalosti, aby mohli společně nabízet vyšší užitnou hodnotu svým zákazníkům.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlin­kcz.

O společnosti D-Link
D-Link, který slaví v tomto roce 23 let „budování sítí pro lidi“, dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. Celosvětově dodává 21 % všech LAN přepínacích portů a před ním se drží již jen společnost Cisco. D-Link byl nedávno zahrnut do přehledu nejúspěšnějších světových společností působících v oblasti informačních technologií v BusinessWeek Magazine „Info Tech 100“.

D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě s centrem v Londýně. Tento region je pro společnost strategicky důležitý a představuje jednu třetinu jejích globálních příjmů.