Hlavní navigace

D-Link zaručuje jistotu investic do bezdrátového přenosu

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link zaručuje jistotu investic do bezdrátového přenosu

Eschborn, Německo, 27. června 2003 – D-Link nabízí od srpna 2003 možnost přizpůsobit 54 Mbit výrobní sérii AirPlus XtremeG pomocí bezplatného firmware upgradu nyní schválenému g-standardu 802.11. Firmware je možno bezplatně stáhnout z anglické webovské stránky www.dlink.pl.

V polovině června 2003 byl svazem IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc) konečně schválen g-standard pro rychlý WLAN s 54 Mbit při 2,4 GHz (IEEE 802.11g). Produkty 802.11 g Draft Standard, které jsou na trhu již několik měsíců, je možno snadno aktualizovat pomocí firmware updatu na aktuální standard.

K AirPlus XtremeG sérii patří DSL Internet Gateway s integrovaným přepínačem Switch DI-624, Access Point DWL-2000AP, Cardbus Card DWL-G650 a PCI Card DWL-G520.

O společnosti D-Link

D-Link je přední světový výrobce síťových produktů. Ve svém oboru Solutions by D-Link společnost D-Link společně se svými partnery nabízí řešení pro přenos dat a hlasu data a podílí se na dodávkách počítačových a paměťových systémů v rámci smluv s výrobci základních zařízení. Ústředí společnosti D-Link Central Europe sídlí ve městě Eschborn poblíž německého Frankfurtu a svou působností pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).