Hlavní navigace

D-Link získal ocenění EISA v kategorii „nejlepší evropský síťový přehrávač“ za rok

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link získal ocenění EISA v kategorii „nejlepší evropský síťový přehrávač“ za rok 2005

Praha 23. srpna 2005 – DSM-320RD multimediální přehrávač od společnosti D-Link získal cenu udělovanou každoročně EISA – největší evropskou organizací sdružující média z dvaceti zemí. 

EISA ocenila na DSM-320RD především to, že jako první skutečně propojuje systém domácího kina s bezdrátovou sítí a to nejvyšší možnou přenosouvou rychlostí (54Mbit/s). Navíc je opatřen DVD přehrávačem, který podporuje SVCD, VCD, CD-R, DVD±RW, CD-RW, CD, a MP3 disky a s 5-in-1 čtečkou paměťových karet si poradí z nejběžnějšími typy těchto médií (SD, Memory Stick, MMC a Compact Flash – typ I a II).

„Byla zde dlouhou dobu mezera mezi množstvím multimediálních souborů ukládaných do počítače a domácím audio systémem, který by je uměl přehrávat v požadované kvalitě. D-Link DSM-320RD… tuto mezeru zaplňuje.“ (cit. EISA web)

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Kontakt na společnost D-Link
Aleš Hill
D-Link Česká republika
Václavské náměstí 36
110 00 Praha 1
Tel +420 224 247 500
Fax +420 224 234 967
E-Mail: ahill@dlink.cz
http://www.dlin­k.cz/

Kontakt na PR agenturu
Jana Zacios
PRAM
Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.+ Fax: 224 913 000
E-Mail: jana.zacios@pram­.cz

O společnosti D-Link

Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.
 
D-Link Central and Eastern Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti, Praze, Bukurešti a Sofii.

O EISA
EISA je největší mediální organizací sdružující media z oblasti audio, mobilní elektronika, video a foto časopisy z dvaceti evropských zemí. Zástupci vydavatelů se schází každoročně na konci června aby udělili ceny. Vybírají ze všech produktů představených v uplynulých 12měsících, nejlepší v každé kategorii. Silnou stránkou cen je jejich flexibilita – pokud porota rozhodne, že v dané kategorii nebyl představen žádný produkt hodný ocenění, může kategorii zrušit. To také skýtá prostor představit každý rok novou kategorii.