Hlavní navigace

D-Link získal ocenění EISA v kategorii „nejlepší evropský síťový přehrávač“ za rok

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link získal ocenění EISA v kategorii „nejlepší evropský síťový přehrávač“ za rok 2005

Praha 23. srpna 2005 – DSM-320RD multimediální přehrávač od společnosti D-Link získal cenu udělovanou každoročně EISA – největší evropskou organizací sdružující média z dvaceti zemí. 

EISA ocenila na DSM-320RD především to, že jako první skutečně propojuje systém domácího kina s bezdrátovou sítí a to nejvyšší možnou přenosouvou rychlostí (54Mbit/s). Navíc je opatřen DVD přehrávačem, který podporuje SVCD, VCD, CD-R, DVD±RW, CD-RW, CD, a MP3 disky a s 5-in-1 čtečkou paměťových karet si poradí z nejběžnějšími typy těchto médií (SD, Memory Stick, MMC a Compact Flash – typ I a II).

„Byla zde dlouhou dobu mezera mezi množstvím multimediálních souborů ukládaných do počítače a domácím audio systémem, který by je uměl přehrávat v požadované kvalitě. D-Link DSM-320RD… tuto mezeru zaplňuje.“ (cit. EISA web)

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Kontakt na společnost D-Link
Aleš Hill
D-Link Česká republika
Václavské náměstí 36
110 00 Praha 1
Tel +420 224 247 500
Fax +420 224 234 967
E-Mail: ahill@dlink.cz
http://www.dlin­k.cz/

Kontakt na PR agenturu
Jana Zacios
PRAM
Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.+ Fax: 224 913 000
E-Mail: jana.zacios@pram­.cz

O společnosti D-Link

Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.
 
D-Link Central and Eastern Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti, Praze, Bukurešti a Sofii.

O EISA
EISA je největší mediální organizací sdružující media z oblasti audio, mobilní elektronika, video a foto časopisy z dvaceti evropských zemí. Zástupci vydavatelů se schází každoročně na konci června aby udělili ceny. Vybírají ze všech produktů představených v uplynulých 12měsících, nejlepší v každé kategorii. Silnou stránkou cen je jejich flexibilita – pokud porota rozhodne, že v dané kategorii nebyl představen žádný produkt hodný ocenění, může kategorii zrušit. To také skýtá prostor představit každý rok novou kategorii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).