Hlavní navigace

DaimlerChrysler volí pro zlepšení výrobních operací mobilní řešení SYMBOL TECHNOLOGIES

[Tisková zpráva]

Sdílet

DaimlerChrysler volí pro zlepšení výrobních operací mobilní řešení SYMBOL TECHNOLOGIES

Společnost Symbol Technologies, Inc., dnes oznámila, že DaimlerChrysler, jeden z předních světových výrobců automobilů, používá ve svém závodu v Kassellu v Německu pro snížení nákladů a zvýšení produktivity práce firemní mobilní řešení od společnosti Symbol. DaimlerChrysler používá odolné mobilní počítače Symbol MC9000 a platformu pro správu mobilních zařízení MSP (Mobility Services Platform) pro pořizování, přenos a správu dat, nashromážděných během různých fází výrobního cyklu, včetně dodávky materiálu, skladování a přepravy náprav pro komerční vozidla.

Zařízení, která vyrábějí nápravy a různé mechanické díly pro komerční vozidla, shromažďují velké množství údajů o výrobě, skladování, přepravě, příjmu a doručení hotových produktů. Počítání a označování každého šroubu, průchodky a nápravy ručně byl pro DaimlerChrysler nákladný a časově náročný proces a odolné mobilní počítače Symbol pomohly tento proces zkrátit sbíráním dat a jejich bezdrátovým přenosem přes zabezpečenou bezdrátovou LAN na tiskárnu.

Handheld Symbol MC9000 přináší distribučním centrům více než pouhý mobilní počítač. Všechny aplikace na MC9000 jsou přímo napojeny na SAP Automotive System společnosti DaimlerChrysler přes Mobisys Solution Builder, což je přídavný nástroj pro mobilní počítače Symbol, certifikovaný společností SAP. Navíc je v mobilním počítači MC9000 vestavěn prostředek pro správu zařízení Symbol MSP, pomáhající pokrýt rostoucí nároky spojené s nasazením, správou a údržbou mobilních zařízení. DaimlerChrysler může nyní automaticky udržovat, zavádět a instalovat nové aplikace na všech mobilních počítačích Symbol a testovat zařízení na dálku, čímž se šetří čas a provozní náklady spojené s ručním testováním.

„Mobilní počítače Symbol jsme vybrali pro jejich robustnost, snadnost použití a flexibilitu pro instalaci našich vlastních aplikací. Symbol MC9000 významně zvýšil výkonnost zaměstnanců DaimlerChrysler,“ řekl Karsten Götze, jeden z vedoucích projektu WLAN infrastruktury v rámci SAP Automotive Project v pobočce DaimlerChrysler v Kassellu a dodává: „DaimlerChrysler implementoval firemní mobilní řešení Symbol, protože splňovalo všechny naše požadavky na technologického partnera – poskytování nepřetržitého servisu a podpory od rozhodnutí o nákupu přes nasazení a také do budoucna zajištěnou platformu pro zařízení na bázi Windows, kterou lze snadno integrovat se širokou škálou aplikací, které právě používáme a plánujeme používat v budoucnosti,“

Mobilní počítače Symbol MC9000 jsou navíc také dostatečně robustní pro použití ve výrobním závodu – vydrží pády na betonové podlahy a odolají vnějším vlivům, například prachovým částicím ve vzduchu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).