Hlavní navigace

Další diváci jsou hvězdami obrazovky Novy Cinemy!

[Tisková zpráva] Unikátní soutěž kanálu Nova Cinema o role v jejích reklamních předělech zná své vítěze! Trojice diváků Kristýna Kačírková, David Kašpar a Tomáš Zenáhlík si vyzkoušela, jaké je natáčení televizních předělů, a měla za úkol napodobit role hereckých hvězd známých filmů. Jak se jim to povedlo můžete vidět už nyní na Nova Cinema!

Sdílet

Praha, 2. listopadu 2011 – Přivítejte nové hvězdy televizní obrazovky z řad diváků! Kanál Nova Cinema vpustil do éteru nové reklamní předěly, ve kterých vystupují tři výherci unikátní soutěže. Kristýna Kačírková, David Kašpar a Tomáš Zenáhlík – to jsou budoucí hvězdy Novy Cinemy.

Všichni si natáčení nových předělů v barrandovském ateliéru užívali a oproti předchozím diváckým předělům, kdy se výherci stali součástí scén úspěšných filmů, byla tentokrát jejich úloha před kamerou jiná – napodobit party hereckých hvězd ze známých filmů. Trojice výherců si tak mohla vyzkoušet situace, do kterých se dostali herci například ve filmech Batman, Minority Report, nebo se vžít do legendárních postav jako Indiana Jones či James Bond.

Ojedinělá soutěž budí velký zájem, a tak se na ni diváci mohou těšit na Nova Cinema i v příštím roce.