Hlavní navigace

Další inovace na Atlasu: tentokrát Filmpub a Live

[Tisková zpráva] Úspěšné služby portálu Atlas – Filmpub a Live - se představují nejen v novém hávu, ale především s vylepšenými funkcemi. Příznivci filmového umění i hudby tak mají postaráno o další vydatnou porci zábavy a informací.

Sdílet

(Praha, 25. dubna 2007) Po nedávné inovaci úspěšného magazínu s názvem PIKANT.cz přichází Atlas s inovací ve svém kulturním obsahu. Filmpub společně s Live.atlas tvoří kulturní sekci portálu Atlas. Filmpub, jak už název napovídá, zachycuje nejnovější informace z filmového světa, Live na Atlasu přináší novinky z hudebního průmyslu. Obě tyto oblasti spolu úzce souvisí a vzájemně se doplňují, proto je logickým krokem souběžná inovace obou služeb. Záměrná je i současná změna vzhledu služeb obou stránek. Díky spolupráci s portálem Topfun.cz, mají uživatelé obou služeb poprvé jedinečnou možnost nákupu filmů a hudby.

Filmpub…vše o filmu
Tradiční filmotéka těch nejaktuálnějších informací z filmového průmyslu, které uživatelům zprostředkují cestu k těm nejlepším snímkům, je doplněna o momentky ze zákulisí, připravovaných natáčení, ale i o premiéry, pozvánky, recenze a soutěže o vstupenky, filmové nosiče a předměty. V základním menu najdou zájemci obsáhlou nabídku všeho, co s uměním souvisí – Kino | Divadlo | DVD | Televize | Databáze filmů ke stažení a další.

Nový Filmpub přináší navíc svěží grafiku, která usnadňuje uživatelům orientaci v tradičních i nových rubrikách. Největší novinkou je právě možnost legálního stahovaní filmů z pravidelně doplňované databáze a propojení obou zmiňovaných služeb prostřednictvím navigace umístěné v pravém horním rohu stránky. Uživatelé se tedy mohou snadno dostat z jedné služby na druhou a přehledněji se orientovat.

Live.atlas…vše o hudbě
Služba přinášející ty nejaktuálnější informace z hudebního průmyslu –premiéry, pozvánky, aktuality ze zákulisí a natáčení, recenze, reportáže a soutěže o vstupenky nebo hudební nosiče. I názvy rubrik v základním menu už předznamenávají široké možnosti výběru: Rádia | Videoklipy | Technika | Recenze | Databáze hudby ke stažení a celá řada dalších.

Díky spolupráci se společností ABradio si mohou uživatelé vybrat již ze 120 rozhlasových stanic, včetně kompletní nabídky Českého rozhlasu, hledat lze podle žánru nebo abecedně podle názvu. Samozřejmostí nového Live.atlas je také stahování videoklipů a muziky.

Jako bonus, zcela jistě vítaný, je pro nově registrované uživatele Filmpub a Live.atlas připraveno téměř 500 miliónu korun, učených právě pro stahování filmů, videoklipů a hudby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).