Hlavní navigace

Další příliv mozků do SAS Institute

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika (21. srpna 2006) - Česká pobočka největší soukromě vlastněné softwarové firmy na světě SAS Institute posiluje tým svých konzultantů. Do společnosti, která se pravidelně umísťuje na předních místech žebříčku magazínu Fortune The Best Company to Work For, nastoupili na pozice konzultantů Pavel Mašek a David Vaník.

Sdílet

Pavel Mašek (1973) byl do SAS Institute přijat na pozici konzultanta se specializací na Business Intelligence Technologies. Do SAS Institute přišel z ČSOB Leasing, kde měl na starosti návrh, vývoj a správu interních aplikací. Pracovní zkušenosti dříve sbíral také ve společnostech Ericsson, Pražské pivovary a Agentura student. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, ovládá angličtinu a ruštinu. Mezi jeho záliby patří turistika a fotografování, je ženatý a má dceru Karolínu.

Místa konzultanta se specializací na oblast datových skladů, ETL procesů a kvality dat se ve společnosti SAS Institute ujal David Vaník (1975). Před příchodem do SAS Institute dlouhodobě zastával pozici senior analytika a vývojáře v oblasti Business Intelligence ve společnosti T-Mobile Czech Republic. Dříve pracoval rovněž ve společnosti OZP (Oborová zdravotní pojišťovna). Absolvoval Fakultu informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje turistice a sportu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).