Hlavní navigace

Další vychytávka na Google: Kina „v jednom boxu“

[Tisková zpráva] Google obohatil své vyhledávání o novou funkci „Movie one-box“, která uživatelům umožňuje snadno a rychle - v jednom boxu - vyhledat kina a jejich programy v okolí. Po jednoduchém zadání slov do vyhledávače vám Google.cz vám nabídne nejenom program, ale taky ceny i časy jednotlivých promítání.

Sdílet

Jestli jste už někdy zoufale hledali kino, kde se podíváte na nejnovější film, případně jste procházeli programy kin z celého města a hledali, kde dávají film, který byste si chtěli vychutnat znovu, tak se vám nová funkce vyhledávání bude určitě hodit.

A jak to funguje?

  1. Zadejte titul filmu a město.
  2. Nad běžnými výsledky vyhledávání se vám zobrazí seznam kin, která dávají požadovaný film.
  3. Kliknutím na kina se rozbalí i detailní program daného zařízení.
  4. Aplikace je úzce propojená s Mapami Google, takže pokud náhodou nevíte, kde se dané kino nachází, můžete si vytisknout plánek a tím se řídit.

Vedle základních informací o promítání nabízí Google i kontext, například kritiky daného filmu, ohlasy dalších návštěvníků a jejich hodnocení. Pokud si chcete prostě jen vyrazit do kina a je vám docela jedno na co, zadejte do vyhledávače „filmy“ a jméno svého města (nebo poštovní směrovací číslo) a Google vám vyhledá seznam filmů, které ve vašem okolí právě běží.