Hlavní navigace

Dalším registrátorem domén ENUM se stala společnost GENERAL REGISTRY

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 22. září 2006 – Sdružení CZ.NIC, správce národní domény CZ, oznamuje, že dalším registrátorem domén ENUM se stala společnost GENERAL REGISTRY s.r.o. Sdružení CZ.NIC se také rozšířilo o dalšího, již 44. člena, stala se jím společnost Dragon Internet a.s.

Sdílet

Všechny dokumenty, nutné pro to stát se registrátorem domén ENUM, jsou od počátku července letošního roku dostupné ke stažení na webu sdružení CZ.NIC (http://enum.nic­.cz). Smlouvu o registraci domén ENUM se sdružením CZ.NIC zatím uzavřely společnosti KRAXNET, IGNUM, IPEX a nově také GENERAL REGISTRY.

„Ve velmi krátké době od spuštění testovacího provozu a registrací domén systému ENUM jsme získali dalšího registrátora domén ENUM,“ říká Ondřej Filip, ředitel sdružení CZ.NIC. „Svědčí to o tom, že splnit jednoduché podmínky, stát se registrátorem a začít registrovat domény ENUM je velmi snadné.“

Nový člen sdružení CZ.NIC
Nejmladším, v pořadí již 44., členem sdružení CZ.NIC se v minulých dnech stala společnost Dragon Internet, dceřiná společnost firmy Dragon electronic.