Hlavní navigace

Dalšími finalisty jsou Mighty Shake – Zastávka a Veronika Stýblová

[Tisková zpráva] Postup do finálového kola jediné originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vybojovali v pátém semifinálovém kole taneční skupina Mighty Shake – Zastávka a zpěvačka Veronika Stýblová. Mighty Shake měli největší podporu diváků jak na brněnském výstavišti, tak u televizních obrazovek. Na druhém a třetím místě se umístila Veronika Stýblová a malý Michael Jackson – Jakub Ressler. O postupu Veroniky Sýblové rozhodla porota ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Jan Kraus.

Sdílet

Nedělní živý přenos show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT byl plný překvapení. Velkolepou přehlídku talentů zahájil slovenský rapper Rytmus, který sklidil uznání nejen od diváků, ale hlavně od Lucie Bílé. Dalším překvapením byla informace o návratu tří soutěžních čísel do show. Dnes večer se představila první z nich – zpěvačka s velkým hlasem Pavlína Matiová. V dalších semifinálových kolech uvidíte taneční skupinu Phantom Crew a nadaného tanečníka Františka Šimčíka.

Taneční skupina Mighty Shake – Zastávka si vytancovala svůj postup galaktickou show plnou světelných efektů a obživlých robotů. Veronika Stýblová okouzlila porotu svým barevným hlasem a Jaro Slávik ji dokonce označil za nejlepší zpěvačku celé soutěže. Mighty Shake a Veronika jsou nyní o krok blíž k vysněné výhře 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účasti na světovém finále Got Talent.

V pátém semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z Brna se kromě postupujících finalistů představily také sexy houslistky Eva Slaná a Lucie Klasek, malý Michael Jackson Jakub Ressler, Trampolíny Praha s nádechem španělského temperamentu, silák Alojz Morovič s pomocníkem, „moderní“ cimbálová muzika Silvayovci, mistři bubnů Neopercussio a zpěvačka Pavlína Matiová.

Dalších osm semifinalistů se představí už příští neděli 14. listopadu ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. Hlasovat pro ně je možné už nyní. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13. Informace o talentové soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT najdete také na stránkách www.csmatalent.tv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).