Hlavní navigace

Dance radio slaví 6. narozeniny!

[Tisková zpráva] Oslavy šestého výročí zaberou celý víkend.

Sdílet

Dance radio oslaví na začátku července svoje 6. narozeniny. Příznivci opravdového tanečního rádia budou mít dvě možnosti, jak se k oslavám přidat.

V pátek 1. 7. vypluje speciální narozeninový parník. Hudbu obstará zkušený moderátor Dance radia Luboš Novák, jehož akce jsou pověstné hojnou účastí. Na palubě bude rautová zóna s grilovaným seletem pro všechny návštěvníky a VIP paluba s míchanými koktejly do vyčerpání zásob. Klasické vstupné 200 Kč, VIP zóna 350 Kč. Start ve 20 hodin z Rašínova nábřeží nedaleko tramvajové zastávky Palackého náměstí. Prvních padesát příchozích bude mít vstup zdarma na sobotní akci v Roxy.

V sobotu 2. 7. budou oslavy pokračovat v klubu Roxy. Hlavními hosty narozeninové rezidentní noci Roxy Dance Conference, která navazuje na stejnojmenný pořad v rádiu, budou němečtí DJové a producenti labelu Euphonic. Úplně poprvé v Česku vystoupí Cressida a s ním i jeho kolega a matador německé klubové scény Marc Marberg. Line-up doplní rezidenti Crossryders. Doporučený dress code je pro pány kravata a pro dámy koktejlky. V tomto oblečení mají návštěvníci do 23 hodin vstup zdarma, poté 150 Kč. Vstupenka do VIP rautové zóny vyjde na 440 Kč. Start ve 22 hodin. Roxy, Dlouhá 33, Praha 1.

Jako další narozeninový dárek Dance radio pro své posluchače připravilo nový zvukový obal, který bude nasazen na začátku července.