Hlavní navigace

Šéfredaktorka časopisu ČT+ Daniela Kupsová on-line na webu ČT

[Tisková zpráva] Daniela Kupsová, šéfredaktorka časopisu ČT+, bude ve čtvrtek 6. září od 14.00 hod. odpovídat na dotazy diváků a návštěvníků webu ČT. Své dotazy k novým plus časopisu ČT+, ale také například se kterými osobnostmi a tvůrci redakce právě připravuje rozhovory či z natáčení jakého pořadu, filmu přinese reportáž, jí mohou položit už teď na internetové adrese: http://www.ceskatelevize.cz/chat

Sdílet

ČT+, časopis největší televizní rodiny, nabízí divákům od svého 12. čísla, které vyšlo v pátek 31. srpna, více stránek a podrobný televizní program. Tolik aktuálních zajímavostí o domácí televizní tvorbě nenajdou v žádném jiném čtrnáctideníku. Toto číslo časopisu a všechna další najdou příznivci televize také ve volném prodeji na novinových stáncích.

ČT+ se rozrostl na 116 stran, časopis se navíc protáhl téměř o tři centimetry do výšky, což ve svém součtu znamená více místa na informace. Těmi oplývá především nový televizní program ve stejném formátu jako časopis. Na každý den je připraveno šest programových stran, dohromady 84 stran podrobného, přehledného programu v každém čísle časopisu, ve kterém se budou diváci snadno orientovat. V nabídce najdou kromě kanálů České televize, TV Novy a Primy TV také programové plány kabelových a satelitních stanic. V přehledech vysílání domácích televizních stanic objeví informaci o každém televizním pořadu a programové sloupce s detailním pohledem na pořady ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 SPORT. Velkorysé jsou informace o pořadech TV Novy a Primy TV, stručné a jasné o kabelovém a satelitním vysílání. Základní údaje o důležitých a zajímavých pořadech rozšířily tři strany televizních tipů. Vše je dobře čitelné v dostatečné velikosti písma, příjemné barevnosti.

Na ostatních stranách – s obálkou je jich dohromady 32 – bude ČT+ dál přinášet rozhovory s osobnostmi ze světa televize, s herci, s tvůrci televizních pořadů a filmů, články, reportáže a zajímavosti. Témata jsou těsně spojena s aktuálním vysíláním a s informacemi o pořadech, které se natáčejí a připravují.

Předplatitelé se mohou těšit i nadále na dárky, napříště budou potěšeni ti, kteří dávají přednost opravdovým dárečkům před kupóny na slevy. A příznivci Rodinného klubu jej dostanou jednou za měsíc ve formě kalendáře o 32 stranách se spoustou užitečných rad a nabídkou zajímavých hudebních nosičů, knih a dalších výrobků.

Více informací: http://www.ces­katelevize.cz/ctplus/