Hlavní navigace

Dannyho parťáci a další hrdinové

[Tisková zpráva] Sobota 5. června přinese od 20.15 hod na obrazovky TV Prima COOL romantickou komedii s prvky fantasy s názvem Příběh z Los Angeles. Hlavní postavou příběhu je moderátor počasí Harris, kterému naruší jeho stereotypní život setkání s novinářkou Sárou. Vzápětí s ním začne komunikovat dálniční signalizační tabule. Harris i Sára však mají oba dva vážnou známost, a tak nemohou dát svým citům zprvu volný průběh. Nakonec se vše vyřeší a světelná tabule Harrisovi předpoví, že mu v blízké době počasí změní život. V hlavní roli snímku se objeví Steve Martin, známý komediální herec, který také několikrát uváděl předávání Oscarů.

Sdílet

Poněkud neobvyklý pohled na druhou světovou válku nabídne v sobotu od 22.00 hod film Místo určení: Gobi. Skupina meteorologů amerického námořnictva provádí během válečného konfliktu měření v poušti Gobi. Zatím nikdo netuší, že bude potřeba brzy usilovat o pomoc mongolských nomádů. Je totiž nutné získat znovu své lodě, které mezitím musí čelit útoku japonského letectva. Válečný snímek ukazuje, že druhá světová válka neprobíhala jen na známých místech jako Normandie, Berlín či Stalingrad, ale že mnoho vojáků bojovalo i na těch nejodlehlejších místech světa.

NEDĚLE – Na pokračování slavné akční komedie Dannyho parťáci 2 se mohou diváci těšit v neděli od 20.15 hod. Rekordní koncentrace filmových hvězd (George Clooney, Julia Robertsová, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jonesová, Bruce Willis aj.) nezaměnitelným způsobem vtáhne do dalšího dobrodružství profesionální bandy zlodějů. Okradený majitel kasin Terry Benedict totiž nemá rád nesplacené dluhy, a tak se ostřílená skupina musí pustit do velkorysé akce. Aby to neměli tak jednoduché, půjde po nich i Europol. Zajímavostí snímku je, že Bruce Willis, který zde hraje sám sebe, si měl původně zahrát hlavní roli Dannyho Oceana už v prvním filmu. Matt Damon má pak dokonce ve filmu narážku na to, že on i Julia Roberts získali Oscara, zatímco Bruce Willis ne.

Víkendovou tečkou COOL movies bude od 22.35 hod kriminální komedie Superpoldové. Pět nadšených superpoldů z oddělení dálniční policie, vždy v pohotovosti, vyráží do prachu rozpálených silnic. Ohroženi nařízením státní vlády, že má být jejich oddělení zrušeno, se superpoldové ženou přímo do katastrofy. Celá situace se začíná ještě více komplikovat, když je objevena mrtvola a síť překupníků drog. Superpoldům se tak naskýtá šance skoncovat se zločinem, udržet si své místo a navíc být lepší než místní oddělení.