Hlavní navigace

Danuše Pecharová je novou posilou společnosti Internet Info

[Tisková zpráva]

Sdílet

Danuše Pecharová je novou posilou společnosti Internet Info

Praha, 6. září 2001 --- Společnost Internet Info, s.r.o. (http://www.i­info.cz), představuje novou tvář na pozici marketing managerky, kterou se stala Danuše Pecharová.

Ve své pozici bude Danuše Pecharová (*1974) zodpovědná za kompletní maketingovou strategii společnosti a všech jejích aktivit. Součástí jejího působení bude příprava akcí propagujících internetové servery společnosti. Na starosti bude mít také komunikaci s odbornou veřejností, zástupci médií a zákazníky. V neposlední řadě se bude podílet na realizaci studií, analýz a strategií, kde využije své bohaté zkušenosti z internetové­ho trhu.

Během letních měsíců se firemní tým rozrostl také o další posily. Společnost Internet Info tak v současné době zaměstnává celkem 14 pracovníků, což představuje nárůst zhruba na trojnásobek oproti loňskému roku. Nadále přitom zůstává jednou z mála firem v českém Internetu, které se mohou pochlubit kladnými hospodářskými výsledky.

„Naše společnost zaznamenala v posledním roce velmi zásadní změnu, která spočívá ve výrazném rozšíření našeho pole působnosti. Zatímco dříve jsme vystupovali jen jako vydavatel populárního serveru Lupa, nyní provozujeme pět dalších serverů a věnujeme se rovněž dalším aktivitám, jako je například tvorba studií o českém Internetu či poměrně rozsáhlá konzultační činnost. Prvořadým úkolem Dany Pecharové bude proměnit vnější obraz firmy tak, aby odpovídal našemu skutečnému záběru,“ říká ředitel společnosti Marek Antoš.

Danuše Pecharová až dosud působila jako Project Manager společnosti imProve, která se zabývá tvorbou webových prezentací a poradenstvím v oblasti Internetu. V minulosti pracovala ve společnosti Eurotel, kde měla na starosti správu intranetu společnosti, vydávání firemního časopisu a extranet dealerů. Ve volném čase se věnuje pěší turistice, hraje squash, ráda chodí do kina, divadla nebo na operu. Zároveň se věnuje redakční činnosti, a to převážně hodnocení webů. Mezi její koníčky patří sledování novinek ze světa mobilní komunikace, vaření a starost o domácího mazlíčka.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., provozovuje servery Lupa.cz, Slunečnice.cz, Měšec.cz, Palmserver.cz, Hokejka.cz a Burza.cz. Věnuje rovněž konzultacím v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní čtrnáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998 a její obrat v loňském roce přesáhl 4 miliony korun, což představuje nárůst o 310 procent oproti předchozímu období.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Marek Antoš
Internet Info, s.r.o.
Na Strži 5, 140 00 Praha 4
tel. +420 2 4144 1695
fax +420 2 4144 1697
e-mail mailto:antos@i­info.cz
web http://www.iin­fo.cz