Hlavní navigace

DARUJ HRAČKU S ČESKÝM ROZHLASEM

[Tisková zpráva] Až do 14. prosince mohou lidé přispět do sbírky „Daruj hračku s Českým rozhlasem“ a obdarovat tak handicapované děti z celé republiky. Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. pořádá letos již desátý ročník sbírky.

Sdílet

Na stránkách www.rozhlas.cz/hrac­ky jsou k dispozici seznamy konkrétních dětských přání z nichž lze vybírat, do 14. prosince budou připraveni ve vestibulu budovy Českého rozhlasu v Římské 13, Praha 2 studenti, kteří dárky vybírají a třídí. Díky webové kameře na adrese www.rozhlas.cz/hrac­ky mohou pak všichni sledovat vše, co se kolem sbírky aktuálně děje.

Do sbírky se zapojilo také regionální studio Český rozhlas Plzeň – sbírka se uskuteční v budově Českého rozhlasu Plzeň (náměstí Míru 10, Plzeň – Bory) od pondělí 1. 12. do středy 10. 12. 2008 vždy mezi 8.00 a 18.00 hodinou.

Všechny vybrané dárky pak poputují do Havlíčkova Brodu, kde se následně roztřídí a připraví k předání jak podle jednotlivých dětských přání. 19. prosince 2008 na slavnostním galaprogramu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě budou předány zástupcům jednotlivých domovů, ústavů i stacionářů. Akci doprovodí bohatý kulturní program, kterého se zúčastní i děti z uvedených zařízení. Reportáž z předávání pak naleznete na www.rozhlas.cz/hrac­ky.

Děkujeme všem, kteří se sbírky Českého rozhlasu a společnosti TANGO Havlíčkův Brod zúčastní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).