Hlavní navigace

DARUJTE HRAČKU S ČESKÝM ROZHLASEM

[Tisková zpráva] Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod pořádá již devátý ročník tradiční celorepublikové sbírky hraček ve prospěch opuštěných a zdravotně handicapovaných dětí.

Sdílet

Sbírka se uskuteční v budově Českého rozhlasu (recepce v Římské ulici 13, Praha 2) od 1. 12. do 16. 12. 2007 vždy mezi 9.00 a 18.00 hodinou. I letos je možné na adrese www.rozhlas.cz/hrac­ky obdarovat konkrétní dítě na základě jeho konkrétního přání.

Hračky lze poslat také poštou na adresu: Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2. Na balíček je nutné napsat heslo "Hračka“.

Bližší informace o sbírce naleznou zájemci na adrese www.rozhlas.cz/hrac­ky, kde bude k dispozici také živý videopřenos z průběhu sbírky a kompletní seznam zúčastněných dětí a dětských domovů.

Hračky budou dětem předány na slavnostním galaprogramu 20. prosince 2007 v kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě za účasti dětí z jednotlivých dětských domovů a zařízení.

Děkujeme všem, kteří se sbírky Českého rozhlasu a společnosti TANGO Havlíčkův Brod zúčastní, za jejich podporu a přízeň.