Hlavní navigace

Datacamp – moderní domov pro Vaše servery

[Tisková zpráva] 2.2.2009 Praha - Společnost SuperNetwork s.r.o, přední poskytovatel internetových služeb v České republice, otevřela 1.12.2008 moderní datacentrum v Praze 10 Malešicích. Jedná se již o třetí kolokační prostor, ve kterém jsou nabízeny zákaznické služby.

Sdílet

Telehouse nese název Datacamp. Při architektonickém návrhu byl kladen důraz na moderní technologie a nadčasový design. Datacamp splňuje i ty nejnáročnější požadavky na chlazení a je v českých podmínkách unikátním místem pro umístění zákaznických serverů. V rámci zlepšování služeb je součástí balíčku server housingu v Datacampu raritní Super Bond – ke každému serveru 2 linky. Do konce února je služba Super Bond nabízena zdarma.

K dnešnímu dni je obsazeno 15% z kapacity Datacampu a zájem zákazníků se zvyšuje. Kompletní informace naleznete na www.datacamp.cz. Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu stávajících i potenciálních zákazníků, padlo rozhodnutí uspořádat den otevřených dveří.

Zveme Vás k prohlídce moderního Datacampu v pátek 6.února 2009 od 10 do 18 hodin.

SuperNetwork s.r.o. je poskytovatelem internetových služeb pod označením SuperHosting.cz. Mezi nabízené služby patří server housing, rack housing, dedikované a managed servery, poskytování IP konektitivity a konzultace v oblasti IT řešení. Mezi významné reference patří CET 21, Libimseti, Capital Partners, SITA a další.