Hlavní navigace

Datart.cz jako jediný e-shop v ČR nabízí také instalaci sporáků

[Tisková zpráva] Zvyšující se zájem o odbornou instalaci sporáků je potvrzením dlouhodobého trendu, v jehož rámci zákazníci online prodejen začínají věnovat čím dál větší pozornost doprovodným službám. Při nákupu zboží tak již dávno není rozhodujícím parametrem cena, ale daleko větší váhu získal právě doprovodný komfort a řešení záručního jištění. Instalace plynových i elektrických sporáků realizuje Datart kdekoli na území České republiky, ve spolupráci s certifikovanými dodavateli a se zárukou souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami.

Sdílet

Meziroční nárůst objednávek instalace sporáků o 65% potvrzuje, že i tato nadstandardní služba Datartu zaujala české zákazníky. Jejich potřebám vychází vstříc i díky záruce toho, že instalace bude provedena podle nejnovější, přísnější normy TPG 704 01, vyžadující připojení buďto prostřednictvím hadice s padesátiletou životností a tepelnou odolností 650° po dobu třiceti minut, nebo za pomoci speciálního kohoutu s průtokovou a protipožární pojistkou.

Odborné instalace sporáků realizuje Datart.cz na území celé České republiky, v ceně instalace je kromě montáže nového spotřebiče i demontáž jeho předchůdce, zkouška funkčnosti a seznámení zákazníka se základní obsluhou, základní úklid a doprava technika na místo a zpět. Zákazník zároveň obdrží záručních listy k hadici a samotné instalaci sporáku. Poměr instalací elektrických a plynových sporáků je skoro přesně 1:2, na každou instalaci sporáku elektrického tedy připadají dvě instalace sporáků plynových.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).