Hlavní navigace

Datart.cz úspěšně uvedl na trh outdoorové HD kamery GoPro

[Tisková zpráva] Pro letošní letní období připravil e-shop Datart.cz zajímavou novinku pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivnějším formám dovolené. Série outdoorových kamer GoPro, určených původně profesionálním dokumentaristům a televizním štábům, umožňuje každému uživateli bezprostřední záznam sportovních výkonů, adrenalinových zážitků, ale například i rodinných aktivit. Během prvních týdnů prodeje se tak kamery GoPro díky svému univerzálnímu využití dostaly mezi nejprodávanější videokamery na e-shopu Datart.cz.

Sdílet

Série kamer GoPro byla přímo stvořena pro to, aby snadno a bezprostředně zaznamenávala nejrůznější sportovní výkony, adrenalinové zážitky či společenské aktivity. Díky malým rozměrům kamer (cca 6×4×3 cm) a bohaté výbavě přídavných pásů a úchytů lze kameru GoPro snadno umístit na helmu, kapotu auta, surf, snowboard, na paži, nohu, řídítka kola či motocyklu a spoustu dalších netradičních míst. Kamery GoPro navíc zvládají i natáčení pod vodou. Výsledkem je neuvěřitelně dynamická dokumentace zážitků z míst a situací, ve kterých by běžné kamery neobstály, snímaná z neobvyklých a překvapivých úhlů pohledu. Nenáročná obsluha pak kamery GoPro předurčuje i pro snadnou dokumentaci rodinných výletů (např. na pouťové atrakce či do aquaparku) či společenských akcí, které pak můžete znovu prožívat z pohledu přímých účastníků.

Již během prvních týdnů v prodeji se nejdražší videokamera značky GoPro Hero HD Wide Helmet stala druhou nejprodávanější kamerou na e-shopu Datart.cz. Kamera je doplněna výbavou, primárně usnadňující připevnění na helmu, a charakterizuje ji plné HD rozlišení 1080p, širokoúhlý objektiv a výdrž nahrávání až 2,5 hodiny na jedno nabití. Celkově se například na 32GB SDHC kartu vejde až 9 hodin záznamu z GoPro Hero HD Wide. Úspěch kamer GoPro potvrzuje, že možnost bezprostředního záznamu sportovních, adrenalinových či rodinných akcí je atraktivní i pro české uživatele a amatérské filmaře.