Hlavní navigace

Datart.cz zaváží velké spotřebiče k zákazníkům již v den nákupu

[Tisková zpráva] 07.09.2010 - Jako první z českých e-shopů je Datart.cz schopen pro své zákazníky zajistit dopravu velkých spotřebičů k nim domů ještě v ten samý den, kdy uskuteční svůj online nákup.

Sdílet

Podobná možnost bleskového dodání v den nákupu bývá zatím u online konkurence možná pouze pro zboží s menším objemem, které zpravidla rozvážejí nejrůznější kurýrní služby. Pouze na Datart.cz je však možné nakoupit televizor, lednici či pračku a ještě ten samý den se radovat z jejich služeb.

Zákazníci Datart.cz již nemusí čekat den i více na okamžik, kdy budou moci začít používat svůj nově zakoupený velký spotřebič – televizor, sporák, myčku… Díky nové službě Datartu si mohou přiobjednat závoz velkého spotřebiče ještě na ten samý den, ve kterém nákup uskutečnili. Tato exkluzivní možnost vychází vstříc všem zákazníkům, kteří po nákupu nechtějí čekat další dny na to, až si budou moci užít služeb svého nového spotřebiče. Tato nabídka expresní dopravy v první fázi platí pouze pro obyvatele Prahy a velké části středních Čech, přičemž podmínkou je, že nákup a objednávka závozu musí být učiněny do 16 hodin. Dopravci Datartu pak spotřebič ten samý den zákazníkům nejenom dopraví, ale také vybalí, odborně nainstalují a postarají se o likvidaci obalů, případně vysloužilého starého spotřebiče.

Nově se také každý zákazník e-shopu Datart.cz může ještě před objednávkou informovat o všech možných termínech závozu vybraného zboží. Po zadání PSČ místa dodání se objeví přehledná tabulka, informující jak o volných termínech dopravy s přesností na hodiny, tak o ceně jednotlivých variant. Úhrada za dopravu je přitom odlišena podle toho, zda si zákazník přeje dostat své zboží ještě ten samý den (tarif „Ještě dnes“), nebo ve standardním termínu („Standard“), v rámci kterého jsou velké spotřebiče zákazníkům dodány za dva až pět dní. V obou případech je možné zvolit ještě doplňkovou variantu „Komfort“, která zaručuje doručení v ranních nebo večerních hodinách, mimo obvyklou pracovní dobu.