Hlavní navigace

Datart nabízí Expresní odběr: Zboží z e-shopu Datart.cz již za 60 minut na vybrané prodejně

[Tisková zpráva] Už během jedné hodiny si mohou zákazníci e-shopu Datart.cz osobně odebrat na jedné z 29 prodejen Datartu zboží, které objednají prostřednictvím služby Expresní odběr. Možnosti doručení zboží nakupovaného v internetovém obchodě se tak rozšířily o tuto mimořádně rychlou variantu s podporou celé sítě kamenných prodejen Datart.

Sdílet

Od dubna tohoto roku mohou zákazníci e-shopu Datart.cz využívat i nové, extrémně rychlé možnosti odběru zboží, kterou nabízí služba Expresní odběr. V jejím rámci jsou návštěvníci e-shopu informováni o tom, na jakých prodejnách je zboží, o které mají zájem, aktuálně dostupné. Pokud se rozhodnou nakoupit jej prostřednictvím služby Expresní odběr, je pro ně připravené k vyzvednutí na vybrané prodejně již během jedné hodiny.

Okamžitě po spuštění se stala služba Expresní odběr mezi zákazníky DATARTu velmi oblíbená – odpoledne zakoupený výrobek můžete ještě ten samý den používat! Za zboží je možné zaplatit online na webu i přímo na prodejně v hotovosti nebo platební kartou, z časových důvodů ale není možné v rámci služby Expresní odběr platit bankovním převodem. K webové ceně je připočítáván drobný příplatek za expresní expedici – 90 Kč za malé zboží TV do 32´´ a 249 Kč za zboží větší a TV od 32´´ úhlopříčky.

Služba Expresní odběr tak využívá unikátní kombinaci předností jednoho z největších českých e-shopů a široké sítě prodejen Datart. Zákazníci e-shopu mají bezkonkurenční možnost vyzvednout si osobně objednané zboží již během jedné hodiny v některé z celkem 29 prodejen Datartu po celé republice. Prostřednictvím Expresního odběru přitom během prvních týdnů provozu nakupovali nejčastěji televizory, digitální fotoaparáty, notebooky a kávovary.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).