Hlavní navigace

Datart se propojuje s Facebookem

[Tisková zpráva] Uživatelé e-shopu Datart.cz se díky nově spuštěné službě Facebook Connect mohou před nákupem snadno poradit se svými přáteli na sociální síti Facebook.

Sdílet

Společnost Datart, jeden z největších prodejců spotřební elektroniky v ČR a SR, jako jedna z prvních přichází s nabídkou praktického využití možností populární internetové sociální sítě Facebook. Každý, kdo se prostřednictvím služby Facebook Connect jednoduše a rychle propojí ze stránek www.Datart.cz se svým účtem na Facebooku, bude moci nákupy a jednotlivé přístroje bezprostředně konzultovat se svými facebookovými přáteli.

Využití této komunitní sítě tak získává další rozměr a při nákupech na Datart.cz se budou uživatelé moci rozhodovat nejenom podle parametrů jednotlivých přístrojů, ale i na základě osobních zkušeností přátel a známých. Tyto zdroje informací a doporučení jsou přitom stále vnímány jako nejdůvěryhodnější a jejich dopad na rozhodování je klíčový. Návštěvníci Datart.cz se nyní tedy mohou snadno radit i s těmi, kterým důvěřují nejvíce.

Pomocí pouhých dvou kliknutí myši je z e-shopu Datart.cz možné oslovit jak veškeré své facebookové kontakty najednou, tak i individuálně vybrané jedince. Služba Facebook Connect tak může zprostředkovat nejenom konzultaci před nákupem, ale například i upozornění na zajímavé výrobky, ceny či probíhající aukce, stejně tak umožní třeba i skupinový výběr vhodných darů nebo vytváření osobních „wishlistů“ – seznamů vysněných výrobků.

Přehledné vysvětlení využití služby Facebook Connect naleznete zde: http://www.da­tart.cz/novin­ky/home-novinky-a_jak_pouzit_fa­cebook_connec­t.html

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci ke stažení naleznete zde: http://www.da­tart.cz/novin­ky/home-novinky-a_datart_propo­jeni_s_facebo­ok.html

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).