Hlavní navigace

DATART začal ke zboží prodávat online i služby. Autorem řešení je Et netera

[Tisková zpráva] Praha, 22. září 2010 – Expresní doprava ještě v den nákupu, možnost expresního odběru zakoupeného zboží v jakékoliv z 31 prodejen DATARTu v ČR, online prodej pojištění či antivirového programu včetně možnosti stažení. To jsou jen některé ze služeb, které nově přehlednou a komfortní formou prodává přední český a slovenský maloobchodní prodejní řetězec zaměřený na spotřební elektroniku DATART na svém e-shopu. Zároveň společnost Et netera a.s., která e-shop www.datart.cz vyvíjí, připravila i řešení pro online nákup softwaru a interaktivní elektronický průvodce pro nákup notebooků.

Sdílet

Přímo k výrobku, který si zákazník na e-shopu www.datart.cz koupí, si může přehledně online přiobjednat i doprovodné služby. Patří mezi ně především možnost doručení zboží v den nákupu, prodloužená záruka, instalace vestavných spotřebičů či plochých televizorů na zeď, pojištění výrobků, záruka bleskové výměny nebo třeba odvoz a ekologická likvidace starého spotřebiče.

Kromě toho společnost Et netera připravila pro DATART i řešení prodeje softwaru. Zákazníci si tak mohou zakoupit a rovnou stáhnout například antivirový program či program na vytvoření zálohy souborů z počítače. Software lze pořídit i offline na prodejně. Zákazník si v takovém případě zakoupí plastovou kartičku s přístupovými daty a software si posléze stáhne v pohodlí doma.

Další aplikací, kterou Et netera pro DATART vyvinula, je tzv. Wizard neboli Průvodce nákupem notebooku (viz. screenshot). Tento průvodce pomocí několika otázek zjistí způsob a míru využití notebooku konkrétním zákazníkem a doporučí pak individuálně nejvhodnější produkty a konfigurace.

„Všechny tyto změny jsou součástí kontinuálního vylepšování služeb jednoho z nejúspěšnějších e-shopů v ČR,“ řekl Vladimír Beran, project manager společnosti Et netera a.s.

E-shop DATARTu vyvíjí a spravuje Et netera již od roku 2004. Od té doby se stal jedním z největších elektronických obchodů v ČR a klíčovou součástí prodejní sítě DATARTu. „Začínali jsme jako malá prodejna, nyní je www.datart.cz z pohledu obratu i významu nejdůležitější prodejnou, kterou provozujeme,“ řekl Jiří Navrátil ze společnosti DATART.

ET NETERA a.s. (www.etnetera.cz ) je ryze česká společnost, která pro své zákazníky vytváří weby. Weby velké rozsahem, nápadem, vlivem. Naši spokojení klienti díky nim komunikují se zákazníky, partnery a zaměstnanci, prodávají, nakupují, zkrátka dělají svůj byznys. Za svou práci ET NETERA získala mnohá zahraniční i tuzemská ocenění (Firma roku Hl.m.Prahy, IEA, IBA, EBA, Fast50 atd.). Mezi klienty společnosti patří např. Annonce, Ahold, Datart, DVC (i-legalne.cz), EMG (knizniweb.cz), Fortuna, Telefónica O2, Siemens, Staropramen, Volksbank a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).