Hlavní navigace

DataScript je novým tréninkovým partnerem Microsoftu

[Tisková zpráva] DataScript doplňuje své portfolio o školení produktů Microsoft pro IT profesionály

Sdílet

Praha, 25. srpna 2010 – Společnost DataScript s.r.o., odborné vzdělávací a tréninkové centrum, součást skupiny Servodata, se stává autorizovaným tréninkovým partnerem Microsoftu. Jako Microsoft Certified Partner for Learning Solutions bude DataScript nabízet především pokročilé kurzy, zaměřené na serverová, virtualizační a bezpečnostní řešení Microsoftu, určené pro IT profesionály. Díky partnerství s Microsoftem mohou nyní zákazníci DataScriptu využívat kompletní portfolio kurzů nejen z oblasti open source, ale i proprietárních řešení IT infrastruktury.

Zároveň s rozšířením nabídky kurzů se společnost DataScript stane testovacím centrem Prometric. Absolventi školení Microsoft a Symantec mohou nyní nově rovnou projít i mezinárodně uznávanými certifikačními testy odborné kvalifikace, přímo v prostorách společnosti DataScript.

„Servodata patří mezi největší distributory našich produktů na českém trhu, proto je poskytování tréninků pro IT profesionály společností DataScript logickým krokem, který velmi vítáme,“ říká Michal Marek, Partner Account Manager ve společnosti Microsoft.

Synergie Servodat, value added distributora produktů Microsoftu, a školicího centra DataScript přinese všem zájemcům o IT školení a certifikace jasné výhody:

  • Zaměření na IT profesionály a klíčové produkty pro řešení komplexní infrastruktury IT.
  • Lektory jsou konzultanti s praktickými zkušenostmi z realizovaných projektů.
  • Kombinace školení a tréninků pro open source i proprietární technologie.
  • Příprava a realizace kurzů na míru.
  • Možnost absolvovat mezinárodně uznávané certifikační testy Prometric.

„Ze zkušenosti víme, že absolventi našich školení ve většině případů provozují heterogenní prostředí infrastruktury IT, kdy se jednotlivé systémy a technologie doplňují,“ dodává Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript. „Nyní mohou naši zákazníci výhodně kombinovat stávající nabídku školení s tréninkem administrace produktů Microsoft a navíc rovnou složit zkoušky pro certifikaci odborné kvalifikace.“

Kalendář otevřených školení produktů Microsoft zveřejní DataScript v průběhu září. Základní informace jsou již nyní připraveny na stránkách www.datascrip­t.cz/kurzy/mi­crosoft.

O společnosti DataScript
DataScript s.r.o., dceřiná společnost Servodata a.s., je jediným autorizovaným tréninkovým partnerem v České republice společností Symantec, EMC a Sun Microsystems/Oracle pro oblast MySQL. Nabízí také status certifikovaného školicího partnera společnosti Red Hat a poskytuje technologická školení na produkty RHEL, RHEV a JBoss.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).