Hlavní navigace

DataScript potvrzuje partnerství se společností Symantec

[Tisková zpráva] DataScript je jediným autorizovaným partnerem pro školení produktů Symantec v České republice

Sdílet

Praha, 27. května 2010 – Společnost DataScript s.r.o., odborné vzdělávací a tréninkové centrum, oznamuje získání statusu autorizovaného dodavatele školení Symantec na úrovni Symantec Authorized Education Delivery Partner. DataScript je i nadále jediným autorizovaným tréninkovým partnerem společnosti Symantec v České republice. Obchodním partnerem společnosti Symantec na českém trhu jsou také Servodata a.s., mateřská společnost školicího centra DataScript.

„O produktová školení Symantec je konstantě velmi vysoký zájem, proto si moc ceníme důvěry, kterou do nás společnost Symantec vkládá,“ dodává Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript. „V současné době jsou mezi IT profesionály nejvíce populární kurzy k nejnovějším verzím oblíbených produktů Backup Exec a NetBackup.“

Jako autorizovaný tréninkový partner poskytuje DataScript celou škálu vzdělávacích programů na produkty Symantec ve vlastních školicích prostorách i přímo u zákazníka. Školicí materiály k nejnovějším produktům Symantec pro rok 2010 byly představeny již během Symantec City Tour 2010. Zároveň byl spuštěn i nový školicí web v českém jazyce.

Od získání statusu autorizovaného tréninkového partnera vyškolil DataScript desítky Symantec IT profesionálů a to zejména na produkty Backup Exec, NetBackup a Symantec Enterprise Protection. Pro produkty z řady Veritas realizuje DataScript např. kurzy Veritas Storage Foundation 5.1 for Solaris a Veritas Cluster Server 5.1 for Solaris. Připravovanou novinkou jsou autorizovaná školení na produktovou řadu Altiris, především na populární řešení Client Management Suite.

Mezi oblíbené vzdělávací programy společnosti Symantec patří zejména:

  • Symantec NetBackup 7.0 for Windows/Unix: Administration – kurz zaměřený na obecné principy fungování NetBackup, tvorbu, implementace a strategii storage managementu.
  • Symantec Endpoint Protection 11.0 MR4: Administration – kurz zaměřený na administraci síťové a IT bezpečnosti a systémovou administraci, odborně spojenou s navrhováním, implementací a sledováním antiviru a antispyware a řešením klientských firewallů.
  • Symantec Enterprise Vault 8.x for Exchange: Administration – kurz určený pro systémové administrátory, kteří jsou pověřeni instalací, správou, integrací a monitorováním výkonu Enterprise Vault.
  • Symantec Backup Exec 2010: Administration – kurz zaměřený na instalaci a konfiguraci Backup Exec pro Windows servery; učí vytvářet pravidla pro zálohování, spouštět, tvořit a obnovovat backup úlohy, věnuje se také pokročilejším tématům jako správě databáze, pokročilému nastavení Backup Exec, používání remote agentů k záloze Windows, Linux a Unix serverů, a obsahuje rovněž detailní přehled Backup Exec System Recovery).

O společnosti DataScript
DataScript s.r.o., dceřiná společnost Servodata a.s., je jediným autorizovaným tréninkovým partnerem společnosti Symantec v České republice. Nabízí mimo jiné také status certifikovaného školicího partnera Red Hat a poskytuje technologická školení na produkty RHEL, JBoss, Java, JEE, MySQL a EMC.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).