Hlavní navigace

DATASYS má novou ředitelku

[Tisková zpráva] Praha, 7. ledna 2011 – Ředitelkou společnosti DATASYS se od 1. ledna 2011 stala Iva Herlesová, která v DATASYSu působí již téměř rok. Od ledna 2010 zastávala funkci obchodní a marketingové ředitelky a i z minulosti má rozsáhlé zkušenosti v oblasti IT.

Sdílet

Jako obchodní ředitelka divize Energy a Utility působila ve společnosti Logica. Ve společnosti Compaq Computer vedla oddělení zodpo­vědné za riealizaci dodávek aplikací pro segmenty Telco a Utility. Před příchodem do společnosti DATASYS působila dvanáct let ve společnosti IBM Česká republika, kde zastávala pozici ředitelky Professional Services a později měla, jako Alliance Manager, na starosti oblast prodeje softwaru prostřednictvím partnerů. 

„Do DATASYSu jsem přicházela s velkou zvědavostí a očekáváními. Po roce mohu říci, že jsem nesmírně ráda, že jsem tento krok udělala. Těším se, že budu moci přispívat k tomu, aby byl DATASYS i nadále úspěšnou českou firmou, jejímž hlavním cílem je poskytovat špičkové, profesionální IT služby,“ říká Iva Herlesová. 

Iva Herlesová absol­vovala obor automatizované systémy řízení na pražské VŠE. Ve svém volném čase se ráda a často věnuje sportům, jako je tenis, squash, cyklistika anebo lyžování. 
 

O společnosti DATASYS s.r.o. 

Společnost DATASYS vznikla v roce 1994. Zaměřuje se na specializované služby v oblasti informačních technologií, telekomunikací a vývoje na zakázku. Je také uznávaným specialistou na vývoj vlastních produktů v oblasti jednotné firemní komunikace – DATASYS Unified Messaging System. Sídlo společnosti DATASYS je v Praze a pobočky v Hradci Králové a Plzni. V roce 2000 získala společnost DATASYS certifikát jakosti ISO 9001 pro oblast poskytování služeb a vývoje software. V roce 2008 splnila požadavky normy ISO 20000, která se vztahuje k managementu služeb IT a zaměřuje se na zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snížení nákladů u IT procesů. DATASYS disponuje osvědčením NBÚ pro přístup k utajovaným informacím. Více na www.datasys.cz a www.ums.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).