Hlavní navigace

Datové paušály a modemy Vodafonu bude prodávat i Mironet

[Tisková zpráva] Praha, 5. ledna 2011 Po úspěšně navázané spolupráci s jedním z největších IT distributorů, společností TechData, pokračuje Vodafone ve strategii rozšíření nepřímého prodeje datových služeb spoluprací se společností Mironet. Mobilní datové služby Vodafonu tak budou dostupné již u dvou předních prodejců notebooků v České republice. K notebookům zakoupeným u společnosti Mironet zákazníci navíc získají exkluzivní čtvrtinovou slevu na datový paušál na rok.

Sdílet

Po 56 nových franšízových prodejnách, řetězcích Tesco, Globus, Interspar, Electro World a Tipsport, stanicích Českých drah a pobočkách České pošty a prodejcích elektroniky TechData  a Alza.cz, se společnost Mironet stává dalším klíčovým partnerem při rozšiřování nep­římého prodeje služeb Vodafonu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

U Mironetu mohou zákazníci taktéž zakoupit několik telefonů z por­tfolia Vodafonu společně s předplacenou kartou. Momentálně Mironet nabízí nejlevnější dotykový telefon Vodafone 547i, nebo žádaný HTC Wildfire Black s operačním systémem Android.

Vodafone tuto spolupráci zahajuje exkluzivní čtvrtinovou slevou na datový tarif Připojení na stálo na rok (FUP 3GB).

  • Pro zákazníky, kteří si koupí datové služby od Vodafonu společně s přenosným počítačem z Mironetu.
  • Datový tarif Připojení na stálo je tak vyjde na 354 Kč vč. DPH měsíčně
  • Běžná cena je 472,50 Kč vč. DPH.

Zákazníci mohou skrze Mironet zakoupit následující mo­demy:

  • 3G modem (pro 3G technologii pokrytí v městských oblastech – 35 % ČR) – 777 Kč včetně DPH
  • KOMBO modem (pro 3G pokrytí a navíc i CDMA pokrytí ve venkovských oblastech – 80 % ČR) – 1477 Kč včetně DPH

V případě dobré  platební morálky získají zákazníci navíc po 3 měsíčním  využívání datového tarifu ve 2 po sobě následujících vyúčtováních  250 Kč slevu na datové služby.

O Vodafonu Česká republika

Vodafone (původně  Oskar) získal licenci na provoz mobilní teleko­munikační  sítě GSM v říjnu 1999. Krátce nato se stal nejrychleji se rozvíjejícím operátorem a vytvořil nový rekord v historii GSM – za 9 měsíců pokryl svým signálem 98 % obyvatelstva ČR. V roce 2002 získal Vodafone miliontého zákazníka a v roce 2005 se stal součástí největší telekomunikační společnosti na světě, Vodafone Group. V současné době Vodafone Czech Republic poskytuje služby pro 3,12 milionu firemních i nefiremních zákazníků. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti a v roce 2006 založila Nadaci Vodafone ČR, prostřednictvím které už rozdělila více než 50 milionů korun do neziskového sektoru. Více informací se dozvíte na www.vodafone.cz.

O společnosti Mironet

Mironet působí  jako prodejce výpočetní techniky a elektroniky přes internetový  obchod mironet.cz a přes síť kamenných obchodů v České  republice. Vedle prodeje přes internetový obchod se společnost zabývá výrobou tichých počítačů Mironet, údržbou počítačových sítí a systémovou integrací pro společnosti do 100 instalovaných PC stanic. V roce 2008 docílila růstu 57% a tržby dosáhly 1 miliardu Kč. Tento výsledek se podařilo v roce 2009 i přes pokles na IT trhu udržet. Na trhu figuruje 15 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).