Hlavní navigace

Datové schránky a digitální podpis beze strachu

 Autor: 21971
[Tisková zpráva] Praha, 10. prosince 2009 - Také si nejste jisti tím, zda umíte správně připravit obálku a obsah vytvářené datové schránky? Aktivity jako odeslání a přijmutí datové zprávy nebo třeba zobrazení obsahu přijaté datové zprávy jsou vám cizí? A už vůbec nevíte, že lze nastavit, aby informace o příchodu či neodeslání datových zpráv byly zasílány na určený mobilní telefon nebo do emailové schránky? „Nejen to, ale i problematiku digitálního podpisu, vytváření a správu dokumentů ve formátu PDF a mnoho dalších věcí se lze dozvědět a naučit využívat v našem novém kurzu,“ říká Daniel Walterstein z Počítačové školy Gopas.

Sdílet

Problematika datových schránek a s tím související i oblast digitálního podpisu a jeho vkládání do PDF dokumentů je ještě pro mnoho lidí jednou velkou neznámou. „Účastníci kurzů se seznámí s pojmem digitální podpis, naučí se vytvářet PDF dokumenty ze základních Office aplikací a vkládat digitální podpis do PDF dokumentů či do dokumentů Microsoft World a zároveň posílat i e-mailové zprávy označené digitálním podpisem,“ přibližuje Walterstein základní náplň novinkového kurzu a dodává, že součástí bude i základní seznámení s programem Adobe Acrobat Professional.

„Po absolvování tohoto kurzu by již nikdo neměl mít potíže s vytvořením a ověřením digitálního podpisu, jeho přidáním do e-mailu v programu Microsoft Outlook, Microsoft Word nebo Adobe Acrobat. Také úprava PDF dokumentů, včetně retušování a kopírování textu by měla být bez problémů,“ upozorňuje na přínosy kurzu Daniel Walterstein. Detailnější informace o zajímavých kurzech se dozvíte samozřejmě na www.gopas.cz

O společnosti GOPAS, a. s.
Počítačová škola GOPAS, a. s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se společnost vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2008 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách počítačové školy GOPAS skoro 30 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Sun Microsystems (Authorized Education Center), Adobe (Authorised Training Partner), Corel (Training partner), SCO (SCO AEC) a Software602 (Autorizované školicí středisko).

Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist, dále je členem CompTIA, SPIS (Sdružení pro informační společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých).

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy, a to v Praze, Brně a Bratislavě, o celkové kapacitě 36 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).