Hlavní navigace

Datové tarify za bezkonkurenční ceny, hlásí Pe3ny Net.

[Tisková zpráva] Praha 1. června 2006. Počínaje dnešním dnem představuje společnost Pe3ny Net portfolio nových tarifů a zároveň rozšiřuje nabídku přístupových technologií. Do dnešního dne byly datové tarify společnosti Pe3ny Net nabízeny s ohledem na technologii WiFi. Dnes, díky vyspělejším technologiím (kabelové FTTB a Bezdrátové FWA), se nabídka tarifů rozšiřuje a je nově nabízena ve dvou variantách: WiFi a Broadband.

Sdílet

Varianta WiFi – První varianta je zaváděna pomocí technologie WiFi v pásmu 2.4 GHz. Jedná se o nejrozšířenější bezdrátovou technologií – má dobrý výkon pro připojení domácností a výhodnou cenu za zřízení služby.

Varianta Broadband – Druhá varianta s názvem Broadband je založen na technologiích: FWA v pásmu 5 GHz a kabelovém připojení FTTB.

Nyní záleží na volbě každého zájemce, kterou variantu a tarif zvolí. Pokud je zákazník již připojený na WiFi a vybere si tarif Broadband, bude mu jeho stávající zařízení vykoupeno a nahrazeno buď optickou sítí nebo technologií FWA dle místa bydliště.

V důsledku rozdělení přístupových technologií tak zmizí z nabídky staré WiFi tarify Speed a Ultraspeed, které jsou ve variantě Broadband nahrazeny programy s názvem LAN I a LAN II, u nichž dochází u nich výraznému zvýšení rychlosti ze 2Mbit/s na 4 Mbit/s . Programy Speed a Ultraspeed stále běží pro ty zákazníky, kteří si v předchozím období tento tarifní program aktivovali. I oni mají možnost využít výhod nového programu Broadband a mohou podle svého uvážení požádat o přechod k novému tarifnímu programu.

Rozdělením technologií do modulů je společnost Pe3ny Net schopna nabídnout dvojnásobné datové tarify za stávající nízké ceny. „Dobře víme, že pro naše zákazníky je důležitá široká nabídka datových tarifů za výhodných podmínek. Osobně mám radost z nabídky tarifu Mail s nulovým měsíčním poplatkem, který je vhodný pro naše starší občany“, říká Martin Kříha, obchodní ředitel společnosti Pe3ny Net a dodává „Věřím, že naše nové tarify pomohou rozvoji českého internetového trhu, který je ve srovnání se zeměmi Evropské unie na předposledním místě v počtu připojených domácností“.

V portfoliu nových tarifů se kromě nulového s názvem Mail objevuje např. Game+ s rychlostí stahování 1 Mbit/s a stabilizací latence (odezvy nebo-li ping-u) určeného nejen zarputilým hráčům, ale i těm kteří využívají internet k video-konferencím, VoIP(volání přes internet) atd.