Hlavní navigace

DAVID RATH A JIŘÍ ČUNEK HOSTY PARTIE

[Tisková zpráva] Moderátora Petra Šimůnka čekají v neděli mimořádně partie dvě – a budou to partie velmi zajímavé. Jako hosty si tentokrát pozval Davida Ratha, poslance za ČSSD a kandidáta na hejtmana Středočeského kraje, a Jiřího Čunka, předsedu KDU-ČSL a ministra pro místní rozvoj. Nejedná se rozhodně o návrat k původnímu formátu, moderátor si oba hosty pozval postupně tak, aby byl dodržen nový formát „1:1“.

Sdílet

Jaká hlavní témata se tedy v neděli otevřou? V případě Davida Ratha zcela jistě zazní otázka, jaké budou jeho první kroky coby středočeského hejtmana. Co říká tento bývalý ministr zdravotnictví reformám svého nástupce Tomáše Julínka a jak se je bude snažit změnit v rámci kraje, který povede? Mají se vedení středočeských nemocnic začít bát? Proč chce být David Rath v příští vládě ministrem vnitra? Zodpoví divákům i tuto otázku?

V případě Jiřího Čunka bude Petra Šimůnka zajímat, co vlastně nyní ministr Čunek dělá kromě toho, že kritizuje koaliční partnery? Jak se budou dále zvedat nájmy a jak se nám všem jako správný hospodář postará o peníze z Bruselu? Sledujte Partii v Televizi Prima již tuto neděli 23. listopadu ve 13.00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).