Hlavní navigace

David Schoch přechází do Ebone

[Tisková zpráva]

Sdílet

David Schoch přechází do Ebone

Praha, 1. října 2001 – Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, oznamuje, že její dosavadní country manager David Schoch bude od 1.října 2001 zastávat jednu z vedoucích pozic ve společnosti Ebone se sídlem v Londýně.

Ke svému přechodu David Schoch dodává: „Po sedmi letech v České republice jsem usoudil, že je čas pokračovat v rozvíjení mé kariéry a práce v Londýně je proto, podle mého názoru, dalším logickým krokem. V nové pozici budu součástí top managementu celé společnosti a podléhat budu přímo Duncanu Lewisovi, prezidentu společnosti GTS a Ebone. To že jsem byl vybrán do této funkce, je uznáním všeho, čeho jsme společně s týmem GTS dosáhli v České a Slovenské republice.“

Ve struktuře top managementu GTS v ČR a SR nenastanou žádné změny. Milan Rusnák přidá k funkcím generálního ředitele společnosti také funkci country managera.

David Schoch byl jmenován country managerem společnosti GTS Czech pro Českou a Slovenskou republiku v lednu roku 2 000. Ve společnosti GTS pracuje od roku 1996, kdy nastoupil na pozici sales managera. V roce 1998 byl jmenován zástupcem ředitele GTS CzechNet a v roce 1999 postoupil na pozici ředitele společnosti. Před svým působením ve společnosti GTS pracoval David Schoch jako account executive ve společnosti Datsys/DSI Computer Corporation v Dallasu (1993 – 1994). Od roku 1994 působil jako ředitel firmy InterTel a v roce 1996 pracoval na pozici project manager ve firmě Catalyst. David Schoch vystudoval obor business administration se zaměřením na marketing na California State University a v příštím roce dokončí studium MBA na University Chicago – European Executive MBA.

O společnosti GTS
GTS je dnes největším alternativním telekomunikačním operátorem v České republice poskytujícím komplexní, cenově zvýhodněnou nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb na nejvyšší úrovni.

Tržby společnosti za druhé čtvrtletí roku 2001 dosáhly 473 mil. Kč, což představuje 65% nárůst v porovnání se stejným obdobím loňského roku. V prvním čtvrtletí tohoto roku vykázala společnost GTS tržby ve výši 453 mil.Kč. Pro letošní rok plánuje společnost dosažení tržeb ve výši 2 mld. Kč.

K dnešnímu dni zaměstnává GTS přes 350 zaměstnanců a souvislosti s rozvojem regionálních aktivit plánuje GTS vytvoření dalších pracovních míst v regionech.

Cílem společnosti GTS je nabízet zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a tím si udržet pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora. Také proto GTS neustále rozšiřuje svoji síť a pokrytí jednotlivých měst na našem území, stejně jako se aktivně věnuje tvorbě nových produktů a cenově zvýhodněných balíčků služeb šitých na míru.

Společnost GTS v současnosti provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V červnu v Praze otevřela GTS nové datové centrum GTS Telehouse nabízející zákazníkům špičkový datový servis na ploše více než 2000 m2. V další fázi připravuje společnost otevření nového datového centra v Plzni.

Více informací naleznete na www.gtsgroup.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím:

David Duroň
GTS, marketingový ředitel a tiskový mluvčí
Tel.: 96 157 376
David.duron@gtsgrou­p.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).