Hlavní navigace

Davídek „Majkl“ Dostál o víkendu zabodoval!

[Tisková zpráva] Další živé přenosy semifinálových kol nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania, které proběhly o tomto víkendu, byly přímo nabité skvělými výkony soutěžících, humorem a velkým napětím. Nejemotivnějším okamžikem víkendu bylo jistě taneční vstoupení malého Davídka Dostála, který předvedl tanec popového krále Michaela Jacksona. Tanečníci, hudebníci, zpěváci, imitátoři, iluzionisté, žongléři, ti všichni bojovali po oba víkendové večery o postup do finálového kola do poslední kapky žonglérské krve. A to doslova!

Sdílet

Praha 12. října 2010 – Po víkendových živých přenosech Talentmanie, při kterých jsme zažili úsměvné, ale i mrazivé okamžiky, známe jména dalších deseti soutěžících, kteří uspěli v duelových soubojích nejzábavnější show letošního podzimu na Nově a postoupili do finále.

Natáčení sobotního semifinálového zpestřila divákům v sále i u televizních obrazovek Adela Banášová, která si přímo na vlastní kůži vyzkoušela profesi asistentky klauna Pupy. Ten se nerozpakoval a v rámci svého „večerníčkovského“ vystoupení si Adelu posadil za krk a povozil jí na jednokolce! Všem přítomným při pohledu na Adelu, která se nacházela téměř ve výšce 3 metrů nad zemí, v tu chvíli tuhla krev v žilách. I přesto, že měl klaun Pupa ke svému vystoupení tu nejtalentovanější asistentku, v duelovém souboji s kouzelníkem jménem Magic Alex nepochodil.

Nejemotivnějším momentem během víkendového natáčení byl jistě taneční souboj imitátorů Michaela Jacksona, a to jedenáctiletého Adama Kmenty a velkého bojovníka Davida Dostála. Právě Davídek získal během večera obrovskou podporu televizních diváků, kteří ho prostřednictvím svých SMS hlasů posunuli do finálového kola s největším počtem zaslaných SMS za celý večer.

V neděli večer patřila obrazovka TV Nova soutěžním duelům Talentmanie. Na scéně se mimo jiné utkali vynikající tanečníci, mistr světa v hraní na pilu, skvělí zpěváci, šikovní žongléři. A došlo i na krev, a to při generální zkoušce, kdy držitele mnoha světových rekordů v silovém žonglování Milana Roskopfa během jeho vystoupení s nastartovanými motorovými pilami jedna z nich poranila na ruce. I přesto neváhal a rovnou z nemocničního sálu se vrátil zpět na přenos, kde svůj výkon zopakoval bez jediné chybičky.

Živá vysílání Talentmanie se samozřejmě neobešla bez komentářů a hodnocení hvězdné poroty Adely Banášové, Paľa Habery, Zdeňka Trošky a nové posily poroty v podobě populárního bavičského dua Richard Genzer a Michal Suchánek, a to i přesto, že hlasovací právo o postupu či nepostupu soutěžících mají výhradně televizní diváci.

Soutěžící, kteří zaujali svým vystoupením televizní diváky natolik, že je prostřednictvím svých SMS hlasů poslali do finálového kola:

Folklórní soubor Čarovné ostrohy
Iluzionista a kouzelník Aleš Březina alias Magic Alex
Davídek Dostál, který zatančil jako Michael Jackson
Letecký modelář Martin Hauk se svým „tančícím“ letadlem
Skvělé pěvecké duo Gitanas
Mladý zpěvák Tomáš Ringel
Žonglérské duo Bratři v triku
Alena Smolíková a její talentovaná fenka Keysi
Skupina karatistů Rapiďáci
Mistr světa v hraní na pilu Petr Dopita

Vystoupení skvělých a především různorodých talentů, obdivovali nejen televizní diváci, diváci v sále, ale také porotci. Zdeněk Troška k sobotním a nedělním výkonům soutěžících dodává: „Byl to úžasný víkend plný radosti, pohody a hlavně skvělých a šikovných lidí. Všem držím palce!.“

Další semifinále Talentmanie v přímém přenosu již v sobotu 16. října a v neděli 17. října 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010