Hlavní navigace

Společnosti DC Concept a Altec uzavřely strategické partnerství

[Tisková zpráva] 10. března 2010 - Společnost DC Concept, výrobce komplexního informačního systému QI a společnost ALTEC, která patří mezi významné dodavatele informačních systémů do průmyslových podniků v ČR, se dohodly na dlouhodobé spolupráci. Partnerství by se mělo týkat zejména prodeje a implementace QI, neméně významnou součástí však bude také spolupráce v oblasti dalšího vývoje informačního systému QI.

Sdílet

„S vývojem aplikací pro řízení podniků máme dlouholeté zkušenosti, které nabízíme jako vklad naší společnosti do dalšího rozvoje systému QI. Jsme přesvědčeni, že toto partnerství přinese prospěch oběma společnostem a především našim zákazníkům,“ říká ing. František Čulík, předseda představenstva společnosti ALTEC.

Vývoj systému QI by měl probíhat zejména v oblasti řízení výroby, manažerského řízení a business inteligence. „Nový partner má rozsáhlé zkušenosti se zaváděním informačního systému ve strojírenských podnicích a bude významnou posilou partnerské sítě,“ řekl ing. Jan Melzer, ředitel společnosti DC Concept.

Společnost DC Concept se věnuje výhradně vývoji systému QI a jako jediný výrobce informačních systémů na trhu tak nekonkuruje svým partnerům v oblasti prodeje. Naopak postupuje poptávky po produktu jednotlivým partnerům. Kromě toho pořádá širokou škálu školení a workshopů o novinkách pro zástupce partnerské sítě. To potvrdil i Martin Samek, manažer prodeje společnosti ALTEC. „S kolegy jsme se shodli, že workshopy, které jsme doposud u společnosti DC Concept absolvovali, byly velmi dobře připraveny a jsou pro nás velkým přínosem.“

Noví i stávající zákazníci, kteří používají informační systém QI, se tak mohou těšit na zdokonalení stávajících a na doplnění zcela nových funkcionalit, které jim doposud chyběly.

O společnosti ALTEC
Společnost ALTEC je česká softwarová firma založená v roce 1991. Zabývá se vývojem a dodávkami podnikových informačních systémů včetně jejich implementace a servisu. Kromě vlastních softwarových produktů pro podnikovou sféru, tj. ERP systému ALTEC Aplikace, systému PERMIS pro personalistiku a mzdy a manažerského systému APIS, ALTEC nabízí rovněž na českém trhu kompletní škálu komponent systému IFS Aplikace, globálně rozšířeného ERP systému švédské společnosti IFS. Během svého téměř dvacetiletého působení na trhu si ALTEC vybudoval dobré postavení mezi dodavateli podnikových aplikací a získal několik stovek zákazníků, mezi kterými je řada významných průmyslových podniků z oblasti strojírenství, elektrotechniky ale i dalších oborů.

O společnosti DC Concept
Společnost DC Concept je přední český výrobce podnikového softwaru pro střední a velké společnosti. Jejím hlavním produktem je informační systém QI, který používá více než 500 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce. Společnost disponuje unikátní technologií pro vývoj informačních systémů, díky které garantuje zákazníkům nadčasové a komplexní řešení. Jako jediný český výrobce informačních systémů získala ocenění Top 100 Vendors časopisu IT Week.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).