Hlavní navigace

Dedikované servery IGNUM modernější, levnější a bez zřizovacího poplatku

[Tisková zpráva] Praha, 17. srpna 2009 – Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, aktualizuje svou nabídku dedikovaných serverů. Nové servery jsou výkonnější, levnější a jejich nabídka je pro snazší orientaci zákazníků přehlednější.

Sdílet

V reakci na stále rostoucí požadavky zákazníků a jejich aplikací přikročila společnost IGNUM k vylepšení hardwarových konfigurací svých dedikovaných serverů. Servery nově podporují modernější procesory či SAS disky a standardně nabízí dvoudisková pole v režimu RAID 1 (mirroring), který zajišťuje vyšší bezpečnost dat a tím i vyšší spolehlivost celého serveru.

Pro vyšší komfort při výběru vhodného řešení byla u dedikovaných serverů zjednodušena nabídka variant. Současné tři výkonnostní skupiny serverů se proměňují na dvě a to Basic a Core, každá ve třech variantách odstupňovaných dle nároků zákazníků. „Dosavadní zkušenost nám ukázala, že předchozí nabídka dedikovaných řešení byla příliš složitá, čímž klientům zbytečně ztěžovala výběr. Novou nabídku jsme koncipovali tak, aby vyhovovala nejčastějším požadavkům zájemců o naše služby, ale zároveň zachovala dostatečnou šíři výběru,“ komentuje změnu Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Aktualizace nabídky je pro zákazníky pozitivní i z hlediska nákladů. Ceny nové varianty Core jsou ve srovnání s dřívějšími programy Group a Corporate nižší. Navíc byl pro obě varianty zrušen jednorázový zřizovací poplatek ve výši 2 000 korun. Varianta Basic bude cenově srovnatelná se starší nabídkou Single. „Věříme, že inovovaná nabídka služeb jen zvýší spokojenost našich zákazníků,“ dodává Marek Erneker.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 2. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).