Hlavní navigace

DELL FUTURE OF COMPUTING DOPUTOVAL DO PRAHY

[Tisková zpráva] Praha, 18 listopadu 2008 — Minulý týden se v pražském TOP Hotelu konala konference Future of Computing společnosti Dell. Zúčastnilo se jí více než 250 partnerů a zákazníků Dellu. Akci podpořily a účastnily se jí rovněž významné společnosti z oblasti IT jako například Intel, Microsoft, EMC, AMD nebo Logitech. Jedná se o největší technologickou roadshow Dellu, která letos během podzimu navštíví celkem 32 měst ve 22 zemích v regionu EMEA.

Sdílet

„Osobní kontakt s našimi zákazníky a partnery byl vždy naší silnou stránkou, a proto jsem moc rád, že se i letošní ročník Future of Computing setkal z jejich strany s tak velkým zájmem“, řekl Pavel Zentrich, generální ředitel společnosti Dell Computer a dodal, „Právě úspěšné akce jako je tato, pomáhají přesvědčit naše stávající i potencionální zákazníky o kvalitě našich služeb a produktů. Podtrhují to i nedávno zveřejněné výsledky IDC. V posledním čtvrtletí se nám podařilo ve všech segmentech zaznamenat oproti loňskému roku výrazný nárůst a zvýšili jsme tak citelně náš celkový podíl na trhu.“

Program konference byl soustředěn do několika bloků, které vyplňovaly přednášky specialistů z Dellu například na téma virtualizace, systémového managementu nebo dálkové správy. Napříč všemi tématy se nesly strategie Dellu Simplify IT a Green IT. V rozsáhlém Demo Poolu bylo k detailnímu prozkoumání připraveno téměř kompletní portfolio produktů Dell, zahrnující novou řadu notebooků Latitude E a mobilních pracovních stanic včetně v současnosti nejvýkonnějšího modelu na světě s označením Precizion M6400.