Hlavní navigace

Dell má nového distributora

[Tisková zpráva] Od listopadu jsou firemní produkty společnosti Dell také v nabídce AT Computers a.s.

Sdílet

Praha, 9. listopadu 2009 – Společnost Dell Computer spolupracuje již jeden a půl roku se známými českými distributory 100Mega Distribution, s.r.o. a SWS, a.s. a dnes oficiálně představila svého dalšího distributora pro Českou republiku v oblasti korporátních produktů.

Nově budou produkty Dell, určené firemním zákazníkům, nabízeny v síti AT Computers, a.s., která patří k předním českým distribučním společnostem s téměř desetiletou tradicí. Portfolio AT Computers se tak rozšíří o kompletní sortiment produktové řady Vostro, korporátních notebooků Latitude a desktopů OptiPlex, vybrané servery Dell PowerEdge, úložiště PowerVault a EqualLogic včetně novinky v portfoliu – Dell UPS. Svým zákazníkům nyní AT Computers budou moci nabízet jednotlivé produkty Dell včetně služeb a kompletních řešení.

„Od této nové spolupráce máme velká očekávání, protože AT Computers má na trhu mezi českými distributory velmi dobrou pozici. V kombinaci s komplexním portfoliem produktů Dell takto vytvoříme atraktivní nabídku, pro široké spektrum partnerů,“ komentuje své rozhodnutí Pavel Zentrich, generální ředitel Dell Computer ČR.

„Naše spolupráce s distributory na českém trhu funguje již jeden a půl roku a díky nim se podařilo velmi úspěšně nastartovat partnerský prodej. AT Computers jsme si vybrali pro jejich dlouholeté zkušenosti v oboru, postavení na trhu, stabilitu, široké spektrum zákazníků a naším cílem je společně oslovit další část partnerského trhu, kde jsme dosud přítomni nebyli. Stejně jako u všech ostatních distributorů, budou mít k dispozici kompletní nabídku našich produktů a služeb tak, abychom pokryli poptávku firemních zákazníků od nejmenších po nejnáročnější,“ řekl Jiří Kysela, Obchodní ředitel pro státní správu a partnerský prodej Dell Computer.

Produktovou nabídku Dell již dnes najdete v internetovém obchodě na www.atcomp.cz.