Hlavní navigace

Dell partnerem prestižního SAS fóra

[Tisková zpráva] „Dell hardwarovým partnerem 13. ročníku SAS FORUM“

Sdílet

Praha, 15. prosince 2009 – Společnost Dell je exkluzivním hardwarovým partnerem 13. ročníku prestižní konference SAS FORUM, která se po několika letech vrací ze slovenské Bratislavy zpět do Prahy. Konference je určená především manažerům, obchodníkům, marketérům a finančním ředitelům. Celý program bude zaměřen na aktuální byznys trendy, nová řešení i novinky společnosti SAS. Oproti předchozím ročníkům projde letos konference celou řadou změn a přivítá mnoho zajímavých a známých osobností, mimo jiné i zakladatele SAS Jima Goodnighta.

„Jsme velice potěšeni a vážíme si důvěry, kterou nám společnost SAS prokázala tím, že si Dell vybrala jako svého hardwarového partnera. Opět tak máme možnost přímo na SAS FORU prokázat přední postavení a kvalitu řešení Dell pro datová centra a nástroje Business Intelligence“, říká Milan Ponert, marketingový ředitel Dell Computer Česká republika.

SAS FORUM se uskuteční v hotelu Carlo IV. Boscolo v centru Prahy 20. ledna 2010.

O společnosti Dell
Produkty Dell je možné si zakoupit po celém světě online, telefonicky nebo ve více než 20 000 obchodech. Názvy Dell a Inspiron jsou registrovanými obchodními značkami.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).