Hlavní navigace

DELL PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU KOMERČNÍCH DESKTOPŮ OPTIPLEX

[Tisková zpráva] Deset nových modelů a první tenký klient. Nižší spotřeba energie až o 43 procent. Service-ready desktopy – zapněte portfolio služeb, kdykoli bude třeba.

Sdílet

Praha, 4. listopadu 2008 — Společnost Dell představila novou řadu desktopů OptiPlex určenou zejména firemním zákazníkům. Celkem tak Dell uvedl na trh 10 nových modelů. Patří mezi ně například v historii Dellu technicky nejvyspělejší a nejbezpečnější OptiPlex 960, který je vlajkovou lodí této nové generace oblíbených desktopů. Do portfolia patří rovněž první tenký klient (štíhlý a lehký) OptiPlex FX160, a mainstreamový OptiPlex 760 a základní model OptiPlex 360.

Podrobnější informace získáte na stránkách www.dell.cz nebo www.dell.com/se­riousbusiness.

Podrobnosti:

  • OptiPlex 960 – klade velký důraz na ekologii a energetickou šetrnost. Oproti předchozí generaci má až o 43 procent nižší spotřebu elektrické energie a díky volitelé technologii QuietKit snižuje hlučnost až o 60 procent. V nabídce jsou tři typy šasi (mini-tower, desktop a small form factor). OptiPlex 960 je k dostání za cenu od 17 600 Kč bez DPH.
  • OptiPlex 760 – nabízí prvky mainstreamového zabezpečení s vylepšenou dálkovou správou. K dostání je za cenu od 15 500 Kč bez DPH.
  • OptiPlex 360 – poskytuje výkon, který zákazníci potřebují pro běžné kancelářské aplikace a rozvoj svého podnikání. Cena OptiPlexu 360 začíná na 11 400 bez DPH.
  • OptiPlex FX160 – první tenký klient společnosti Dell jehož hmotnost začíná na 1,8 kg . Podporuje streamované a vestavěné operační systémy pro virtuální implementace desktopů. Cena FX160 začíná na 9 400 Kč bez DPH.

Service-ready systémy snižují pořizovací náklady a náklady na údržbu
Nové systémy OptiPlex přinášejí zákazníkům inovace v oblasti údržby, správy, zabezpečení a v neposlední řadě spotřeby elektrické energie. Jsou vybaveny řadou novinek, které byly navrženy tak, aby zákazníkům ušetřily čas věnovaný údržbě a správě a zvýšily bezpečnost uložených dat.

Ekologická odpovědnost
Všechny nové modely odpovídají energeticky úsporné koncepci a u vybraných modelů jsou použity plasty určené k přímé recyklaci koncovým uživatelem. Novinkou je rovněž plně recyklovatelný o­bal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).