Hlavní navigace

DELL ROZŠIŘUJE SVŮJ PROGRAM PARTNERSKÝCH SÍTÍ DO CELÉ EVROPY

[Tisková zpráva] Praha, 27. května 2008 – Společnost Dell dnes oznámila brzkou možnost využití programu PartnerDirect pro Českou republiku a Slovensko. PartnerDirect je celosvětový program společnosti Dell založený na zpětné vazbě od zákazníků, který byl v Evropě spuštěn začátkem tohoto roku. Program usiluje o posílení vztahů s partnery v síti a poskytuje zákazníkům větší možnosti výběru a flexibilitu při investicích do systémů Dell.

Sdílet

Již v průběhu května se budou moci tuzemští poskytovatelé služeb a IT řešení zaregistrovat do programu PartnerDirect. Získají tak přístup k exkluzivnímu portálu, možnost účastnit se společných marketingových aktivit a exkluzivní prodejní a zákaznickou péči. Dell díky tomuto nově vybudovanému týmu prodejců bude nabízet podnikům svá řešení a při tom uspokojí i jejich specifické požadavky, například v oblasti integrace softwaru nebo outsourcingu.

Cílem programu PartnerDirect je pomoci partnerům využít zkušeností a odborných schopností společnosti Dell v prodeji IT. Mohou využívat plnou konfigurovatelnost a pokročilé on-line funkce tak, aby při současném zvýšení vlastní efektivity mohli zákazníkům nabídnout ty nejmodernější produkty a řešení.

Program sníží administrativní zátěž partnerů a umožnit jim v maximální míře využít společných obchodních příležitostí. Partneři a jejich zákazníci získají veškeré výhody plynoucí z přímého obchodního modelu Dell. To je například výroba na objednávku, vlastní konfigurace a pokročilé online funkce. Pro minimalizaci konfliktů v partnerské síti bude k dispozici registrace probíhajících obchodů (deal registration).

„Pro Dell je to zcela nová doba – postupujeme s naší strategií partnerské sítě velmi rychle. Posilujeme tak vztahy s našimi partnery a potažmo i zákazníky,“ uvedl Josh Claman, viceprezident a generální ředitel Dell Channels EMEA. „V minulých měsících jsme získávali od našich partnerů neocenitelnou zpětnou vazbu. Dell má po celém světě přes 30 000 partnerů, kteří v uplynulém roce znamenali pro Dell příjem přibližně 9 miliard USD. Naším cílem je dále rozvíjet obchodní spolupráci s partnery a certifikovat ty, kteří investují do vývoje řešení která jsou v souladu se strategickými prioritami společnosti Dell.”