Hlavní navigace

Společnost DELL usiluje o post zlatého partnera společnosti SonicWALL

[Tisková zpráva] Společnost DELL se v České a Slovenské republice rozhodla upevnit profesionální vztahy se společností SonicWALL a přistoupila k certifikaci svých odborných zaměstnanců v rámci partnerského programu SonicWALL. Pokud se alespoň dvěma jejím zaměstnancům podaří splnit všechny certifikační podmínky a uspět v náročných zkouškách, stane se historicky prvním Gold partnerem na území České republiky a Slovenska.

Sdílet

Na mezinárodním poli jsou profesionální vztahy SonicWALL a DELL na vysoké úrovni. Společnost SonicWALL, Inc. v letošním roce dokázala globálně obnovit pozici preferovaného prodejce UTM společnosti DELL (Preferred Vendor for UTM). „Na tento pozitivní trend jsme se rozhodli navázat na lokální úrovni a podpořit snahu společnosti DELL získat zlaté certifikované partnerství společnosti SonicWALL v České a Slovenské republice. Naše produkty plně podporují současnou strategii Dellu známou jako Simplify IT, která je zaměřená na zjednodušení informačních technologií,“ říká Zdeněk Půlpán, Country Manager SonicWALL. DELL je momentálně Approved partnerem SonicWALL v rámci jejího partnerského programu Medallion Partner Program. V současné době probíhá certifikace jejích odborných zaměstnanců, na kterou dohlíží Marco Ginocchio, EMEA Systems Engineering Director společnosti SonicWALL.

Partnerství SonicWALL přináší mnoho výhod jak certifikovanému partnerovi, tak i certifikátorovi. Partnerský program zahrnuje řadu motivačních programů, profesionálních školení zaměřených jak na řízení, tak i nové technologie a řešení, technickou a marketingovou podporu, ale také zajímavý systém slev a mnoho dalšího. „Přistoupit k certifikaci v rámci partnerského programu SonicWALL jsme se rozhodli hlavně vzhledem k širokému portfoliu nabízených podpůrných služeb a výhod. Zlatý partner má přístup nejen k rozsáhlému systému slev a rabatů, ale zároveň i k financím z Fondu marketingového rozvoje, které se dají využít k částečnému pokrytí našich marketingových programů. Důležitou motivací bylo také spektrum poradenských služeb zahrnující i dodatečné konzultace a návrhy řešení na podporu prodeje. Díky profesním školením budeme následně schopni dokonale poradit našemu klientovi v otázce IT bezpečnostních řešení k oboustranné spokojenosti,“ doplňuje Milan Ponert, Marketing Manager, ze společnosti DELL. Partnerský program je otevřen i dalším společnostem. Kompletní informace o partnerství naleznete na http://www.so­nicwall.com/us/4253­.html.