Hlavní navigace

SPOLEČNOST DELL UVÁDÍ NA TRH RYCHLEJŠÍ, EKOLOGIČTĚJŠÍ MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008

[Tisková zpráva] Řešení nabízí komplexní koncepci ekologických datových center. Bezkonkurenční koncepce pro zjednodušení přechodu na Windows Server 2008. Řešení nabí ideální platformu s přípravou pro virtualizaci.

Sdílet

Praha, 27. února 2008 – Společnost Dell nabízí zákazníkům nový způsob, jak zjednodušit své IT, a to zavedením optimalizovaných řešení pro dosud nejmodernější serverový operační systém Microsoft® Windows® Server 2008. Windows Server 2008, který je ode dneška k dispozici v rámci celé řady serverů Dell PowerEdge™, nabízí po optimalizaci ze strany Dellu vyšší energetickou účinnost, snadnější virtualizaci a větší kontrolu při spouštění prioritních firemních aplikací. Další informace jsou k dispozici na www.dell.com/WS2008.

Díky těsné spolupráci se společností Microsoft a tisícům hodin strávených testováním získal Dell během posledních tří let bezkonkurenční profesní zkušenosti s aplikací Windows Server 2008. Výsledkem jsou technologické procesy, nástroje a specifické služby, které maximálně usnadní a zjednosuší zákazníkům hladký přechod na Windows Server 2008.

„Windows Server 2008 představuje revoluci v oblasti datových center. Dell má jedinečnou příležitost zpřístupnit a urychlit potenciál tohoto operačního systému příští generace svým zákazníkům.“ řekl Eric Velfre, Director, Enterprise Marketing Dell EMEA. „V kombinaci s technologií a službami společnosti Dell je Windows Server 2008 snáze konfigurovatelný a aplikovatelný a umožňuje nám plnit náš cíl, spočívající ve zjednodušování IT. Zákazníkům se tak usnadní práce při současném snížení nákladů.“

„Naši zákazníci jsou plni očekávání a zvědavi na novinky, o kterých zatím slyšeli v souvislosti s Windows Server 2008, SQL Server 2008 a Visual Studio 2008,“ řekl Bob Muglia, Senior Vice President pro servery, Microsoft. „Těšíme se, že budeme se společností Dell dále spolupracovat a společně s ní přinášet veškeré výhody Windows Server 2008 zákazníkům po celém světě.“

Pomáháme zákazníkům díky „Green IT“ snížit vliv jejich datových center na životní prostředí
Nové prvky Windows Server 2008 zjednodušují řízení výkonu a podporují snižování spotřeby elektrické energie. Tyto možnosti v kombinaci s předními řešeními Energy Smart PowerEdge společnosti Dell pro servery a datová centra umožňují zákazníkům vytvářet efektivnější datová centra a účinněji plnit jejich firemní ekologické programy a plány.

Například blade server PowerEdge řady M, který běží na Windows Server 2008, přináší ve srovnání s konkurenčními systémy s podobnou konfigurací významné úspory energie. PowerEdge řady M ve srovnámí s konkurenčnímy systémy spotřebuje až o 11 % méně energie a dosahuje až o 28 % lepšího výkonu na 1 watt.

Servery Dell PowerEdge poskytují ideální platformu pro virtualizaci a v kombinaci s technologií Hyper-V zabudovanou do Windows Server 2008 ještě více usnadňují cestu k virtualizovanému prostředí. Tato kombinace pomáhá zákazníkům zjednodušit konsolidaci, snižovat spotřebu energie a optimalizovat celkový provoz datových center.

Jednodušší a pružnější zavádění Windows Server 2008
Společnost Dell nabízí komplexní portfolio služeb, které umožňuje plnit požadavky zákazníků s různými infrastrukturami IT a usnadnit zavádění Windows Server 2008. Global Infrastructure Consulting Services (GICS) společnosti Dell pomáhají urychlit dobu implementace a údržbu Windows Server 2008 tím, že využívají specifický a osvědčený proces přechodu na uvedený systém. GICS společnosti Dell zajišťují, aby zákazníci při přechodu na Windows Server 2008 dodržovali správné parametry, aby tento přechod byl rychlý a spolehlivý a aby nedošlo k žádnému přerušení provozu firmy.

Hladký přechod na Windows Server 2008 zajišťuje Dell po celém světě mimo jiné pomocí těchto služeb a nástrojů:

  • Tovární testování a ověřování Windows Server 2008 na serverech Dell pro zajištění jejich funkčnosti v IT prostředí zákazníků
  • Jedinečné Readiness Advisor Tool, což je online nástroj, který šetří zákazníkům čas a peníze tím, že provádí skenování jejich sítě za účelem zjištění, které servery Dell jsou připraveny pro Windows Server 2008
  • Jedinečných předinstalovaných bezpečnostních aktualizací Microsoft na každém serveru, které umožňují bezpečnější integraci a rychlejší zavedení
  • Windows Server 2008 Early Adopter Programme společnosti Dell poskytuje poradcům pro přechod odborné poznatky „z terénu“ a umožňuje jim optimální přípravu pro pomoc zákazníkům při vyhodnocování, posuzování, navrhování, přechodu a zavádění nové platformy operačního systému společnosti Microsoft.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).