Hlavní navigace

Démoni minulí i ti současní

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 19. června přivítá Prima COOL ve 20.15 hod na obrazovkách Cizince. John Cold (hraje Steven Seagal) je nebezpečně prohnaný tajný agent, který se pohybuje ve světě politické korupce, vražd a podvodů jako doma. Tentokrát je John najat k tomu, aby doručil záhadný balíček. Několik velmi nebezpečných lidí ale stojí o to, aby se předmět nedostal k pravému příjemci. Polsko-americký snímek Cizinec patří mezi thrillery, u nichž diváci sedí se srdcem bušícím napětím až do konce.

Sdílet

V noci se od 22.00 hod objeví temný čaroděj v hororu Démon Warlock. Ten se za pomoci Satana přenese v čase do současného Los Angeles, kde je vržen oknem do bytu Kassandry a jejího přítele Chase. Toho čaroděj chladnokrevně zabije a vydá se hledat tři části čarodějnické bible, která obsahuje tajné jméno Boha. Mezitím navštíví truchlící Kassandru Giles, lovec temných přízraků ze 16. Století. I ten se přenesl v čase a má jasnou misi – najít a zničit chladnokrevného Warlocka.

NEDĚLE – V neděli odvysílá od 20.15 hod Prima COOL filmové zakončení kultovní komediálního seriálu z korejské války M.A.S.H. s podtitulem Nashledanou, sbohem a amen. Objeví se v něm staré známé seriálové postavy, které se všechny těší na oficiální ohlášení konce války a plánují, co budou dělat po návratu domů. Plukovník Potter se nemůže dočkat, až se stane venkovským doktorem, Charles se chystá nastoupit do nemocnice v Bostonu a Klinger chce zůstat v Koreji. Hawkeye začne uvažovat o tom, že nastoupit na chirurgii ve velké nemocnici, po čemž vždy toužil, možná nebude tím pravým. Filmové zpracování závěru seriálu M.A.S.H. se stalo v době svého odvysílání nejsledovanějším pořadem v historii USA. Plná verze snímku má tři hodiny, avšak byla sestříhána pro televizi na pouhé dvě hodiny.

Horor Pojídač hříchů bude v neděli od 22.00 hod vyprávět příběh kněze Alexe, který pomáhá policistce Maře s vyšetřováním vraždy ambasadora, jehož tělo bylo pokryto mysteriózními náboženskými znaky. Po jejich důkladném prostudování se zdá, že za vraždou stojí poslední ze starých křesťanských kněží, který se nazývá Pojídač hříchů. Tento člověk dokáže z kohokoli vysát všechny hříchy. Má to však jeden háček – hříšníka to stojí život. V hlavní roli hororového thrilleru se objeví nedávno tragicky zesnulý herec Heat Ledger.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).