Hlavní navigace

Den České televize na zlínském filmovém festivalu

[Tisková zpráva] Česká televize je stejně jako v loňském roce hlavním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež – Zlín 2006. V rámci jeho letošního 46. ročníku (28. 5. – 3. 6. 2006) proběhne v úterý 30. května 2006 Den České televize. Pro tuto příležitost je připraven pestrý program pro návštěvníky všech věkových kategorií s řadou soutěží a atraktivních doprovodných akcí, jako například pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů či večerní koncert skupiny Monkey Business.

Sdílet

Již dopoledne od 9.00 budou moderátoři Michal Nesvadba, Magdalena Reifová a oblíbení Jů a Hele z Hřiště 7 společně s dětmi soutěžit a zpívat. Přivítají také Václava Chaloupka, který představí svou malou mobilní ZOO.

Celý den budou pro všechny k dispozici lákavé atrakce. Ve 13.00 bude odstartován fotbalový turnaj žáků o ceny ČT.

Na odpoledne od 15.00 je připravena show Martina Zellera a živé natáčení pořadu SuperPomeranč. V druhé části odpoledního programu vystoupí Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený.

Všichni návštěvníci festivalu se mohou zapojit do programu a soutěží, které v 17.00 vyvrcholí pokusem o zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Den České televize vyvrcholí ve 20.00 ve sportovní hale Novesta koncertem skupiny Monkey Business, na který zve Česká televize všechny návštěvníky zlínského festivalu zdarma.

Diváci České televize se mohou těšit nejen na živé vysílání Dobrého rána přímo z centra festivalu a ve Zlínských festivalových minutách, vysílaných denně od 27. května do 3. června na ČT1 po 18. hodině, na zajímavosti a postřehy z festivalového dění, ale také na přímý přenos Galavečera, který Česká televize uvede v pátek 2. června na ČT1 od 20:00.

Více informací na www.ceskatele­vize.cz/ct/par­tneri

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).