Hlavní navigace

Den dětí v dominu

[Tisková zpráva] Středeční Domino na Dvojce Českého rozhlasu bude mimořádně téměř dvouhodinové. A bude opravdu zajímavé. Koneckonců - přesvědčit se můžete sami - Domino se bude vysílat živě z atria studiového domu Českého rozhlasu.

Sdílet

Pro oslavence, tedy všechny děti, je připraveno devět dárků v podobě herců, zpěváků a teenegerovské kapely The Colorblinds. Tak například finalista 1. Československé superstar Ben Cristovao představí svoje nové CD „Benny Cristo“, samozřejmě i zazpívá a zatančí. Svoje herecké zkušenosti a zážitky z natáčení prozradí mladí nadaní herci: Matyáš Valenta (Maharal- tajemství talismanu, Rafťáci, atd.), jeho sestra Anna – Marie Valentová (Pojišťovna štěstí, Ulice…), Štěpán Krtička (Ať žijí rytíři, Taková normální rodinka…), jeho sestra Johana Krtičková (O dívce, která šlápla na chléb, Peklo s princeznou…), Adam Mišík (Cukrárna, Zdivočelá země…) a jejich starší kolegové Sandra Nováková a Ondřej Kepka. Celé sváteční setkání bude koncipované jako velká rozhlasová soutěž.

Přijďte 1. června nejpozději v 18.30 na vrátnici Českého rozhlasu v Římské ul. č. 13. V Dominu si můžete zazpívat s Benem Cristovaem a teenegerovskou skupinou The Colorblinds a poznat dětské filmové hvězdy.

Den dětí v Dominu na Dvojce – středa 1. června, 19:10 – 21:00 hod.