Hlavní navigace

Den otevřených dveří v Dohledovém centru Infinity

[Tisková zpráva] Pardubice, 17. 9. 2010 - Ve čtvrtek 30. září se pro odbornou veřejnost se zájmem o moderní informační technologie otevřou dveře Dohledového centra společnosti Infinity a.s. Akce se bude konat na pardubické pobočce od 10-18hod.

Sdílet

V průběhu celého dne budou mít návštěvníci k dispozici jak prohlídku samotných prostor a veškerého technického vybavení, tak odborné výklady a praktické ukázky prevence výpadků, obnovy stavu a optimalizace systémové a síťové infrastruktury. Zájemci o návštěvu se mohou těšit na předvedení specializovaných nástrojů k monitorování stavu a výkonu prostředků či generování zátěžových charakteristik vybraných parametrů.

Dohledové centrum společnosti Infinity a.s. funguje od roku 1998 na bázi 24×7×365. Od té doby naši specialisté neustále vylepšují a rozšiřují nabízené služby a technologie. Podstatou centra je vzdálené monitorování klíčových IT prvků zahrnující zákazníkovy systémy, aplikace, služby a sítě. Tímto je zajištěna minimalizace výpadků na straně zákazníka, optimalizace provozu a zkrácení doby odstranění potíží na technologické minimum. Zákazník je připojen k centru za pomocí WAN linek buď dočasně, na základě konkrétního požadavku, nebo permanentně pomocí pevné linky či přes Internet prostřednictvím vzdáleného přístupu. Stejně tak jako si ceníme našich zákazníků, je pro nás důležitá i bezpečnost svěřených dat. Ochrana citlivých údajů je zajištěna komplexní škálou bezpečnostních mechanismů. Z výčtu prostředků lze vyzdvihnout na míru ušité komunikační a dohledové prostředky konkrétnímu zákazníkovi, filtrace paketů či aplikace Firewallů. Využití služeb dohledového centra přináší výrazné úspory na provoz IT technologií, úspory na mzdových nákladech a celkovou optimalizaci vynaložených finančních prostředků a procesů ve firmě.

V rámci dne otevřených dveří budou návštěvníkům rovněž představeny novinky nedávno uvedeného inovativního balíku kancelářských služeb MS Office 2010 a SharePoint 2010. Tato aplikace přináší mimo jiné revoluční krok na poli kancelářského softwaru díky zacílení do oblasti cloud computingu. Tzn. přímo z aplikace je možné ukládat soubory na web a dále s nimi pracovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).