Hlavní navigace

Den se zpravodajstvím České televize v pražské zoo v sobotu 25. června

[Tisková zpráva] Česká televize a Zoologická zahrada Praha připravily pro své diváky a návštěvníky na sobotu 25. června v divadélku Archa odpoledne plné zážitků se zpravodajským programem ČT24.

Sdílet

Pro diváky České televize a všechny milovníky zvířat je během prvního letního víkendu od 11:00 do 16:00 hodin v divadélku Archa připraven pestrý program, kterým je provede moderátor zpravodajských relací Jan Hrubeš. Zájemci o toto netradiční setkání se mohou těšit na známé tváře zpravodajství České televize. Přivítají je Daniela Písařovicová, Jolana Voldánová, Iveta Toušlová, Daniel Takáč a další osobnosti zpravodajské stanice ČT24.

Návštěvníci si mohou popovídat s redaktory zpravodajské ČT24, „na vlastní kůži“ si vyzkoušet práci reportéra, zúčastnit se autogramiády a focení s moderátory České televize, zasoutěžit si o zajímavé ceny z Edice ČT. Zpravodajská ČT24 bude zároveň z celého dne vysílat živé vstupy.

V programu nebudou chybět samozřejmě ani zvířata. Atraktivní určitě bude například trénink lemurů a slonů, doprovázený komentářem moderátorů sportovní redakce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).