Hlavní navigace

Autodesk a Tech Data pořádají Den uživatelů řešení Autodesk Inventor

[Tisková zpráva] Praha, 18. května 2009 – Společnost Tech Data Distribution ve spolupráci s firmou Autodesk pořádá 9. června 2009 první Den uživatelů řešení Autodesk Inventor. Setkání proběhne v malebném Pivovaru filmových Postřižin v Dalešicích nedaleko Brna. Uživatelé strojírenských řešení Autodesku zde budou moci načerpat nejen zcela nové informace a znalosti, pomáhající jim přímo zlepšit jejich každodenní práci na reálných projektech, ale také ovlivnit další vývoj Inventoru a setkat se s kolegy z oboru při vzájemné výměně zkušeností. Seminář je zcela zdarma pro všechny držitele platných licencí řešení Autodesk Inventor či AutoCAD Mechanical s předplatným v rámci programu Subscription. Další podrobnosti na adrese www.autodeskclub.cz/inventor.

Sdílet

V průběhu jednodenního semináře, jehož nedílnou součástí bude také prohlídka malebné expozice pivovaru, proběhne řada přednášek s názornou ukázkou využití aplikací Autodesk Inventor 2010, AutoCAD Mechanical 2010 či Autodesk Vault 2010 při řešení projektů z praxe. V rámci týmu zkušených přednášejících přislíbili účast mj. Peter Priesol ze společnosti Autodesk i Martin Farka a Michal Brlica z Tech Data, stejně jako zástupci mezinárodního týmu vývojářů Autodesk Inventoru, který sídlí v českém Děčíně.

„V době ekonomického útlumu, který zasáhl i strojírenský průmysl, jsou témata zefektivnění práce při návrhu, rychlého uvádění maximálně kvalitních a inovativních produktů na trh či získání náskoku před konkurencí značně důležitá. Podpora odborné veřejnosti a uživatelů moderních CAD řešení navíc vždy byla a je prioritou společností Tech Data Distribution, Autodesk i jejich partnerů,“ dodává Martin Farka, manažer Tech Data pro oblast strojírenských řešení. „Autodesk Inventor 2010 přináší novou úroveň uživatelského komfortu a produktivity nejen v oblasti tvorby 2D dokumentace a během 3D konstruování, ale zároveň ještě lepší možnosti u simulací či tvorby plastových komponent. Vylepšený management dat a možnosti jejich efektivní výměny představují stěžejní výhody při týmové spolupráci.“

Z programu setkání
V rámci Dne uživatelů řešení Autodesk Inventor zazní například tato témata:

  • Jaké nové zajímavé funkce a technologie obsahují přicházející verze Autodesk Inventor 2010, AutoCAD Mechanical 2010 a Data management Vault 2010.
  • Tipy a triky, jak efektivně používat Autodesk Inventor.
  • Jaké výhody přináší předplatné (program Subscription), jak pracovat se Subscription centrem, jak najít zajímavé informace pro produkty Autodesk Inventor 2010, Autodesk Inventor Tooling 2010, AutoCAD Mechanical 2010 či Data management Vault 2010.
  • Vybrané postupy napříč celou funkcionalitou Autodesk Inventoru 2010 představené na konkrétních projektech.
  • Jaké nástroje výrazně zlepší Vaši práci v prostředí Autodesk Inventor 2010 a Vault 2010.

I uživatelé, kteří se domnívají, že znají všechny zásadní výhody Autodesk Inventoru, mohou být překvapeni, kolik užitečných informací pro ně pořadatelé akce připravili.

Pozvánku s dalšími informacemi, stejně jako možnost registrace a bližší informace o programu, místu konání i dopravní dostupnosti naleznete online na adrese www.autodeskclub­.cz/inventor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).